گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:44:07
تعداد بازدید: 15
رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی: تشکیل اردوهای جهادی و هسته های علمی از جمله فعالیت های دانشجویان می باشد
email pdf word plus minus reset color
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، محمود عامری سیاهویی رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی با جناب سرهنگ باوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ابوموسی دیدار و گفتگو کرد.

عکس اصلی خبر

در این دیدار عامری سیاهویی با بیان اینکه بسیج اقشار مختلف جامعه را در بر می گیرد و مختص به یک قشر خاص نیست، افزود: بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد ابوموسی یکی از تشکلهای فعال دانشگاه می باشد .

وی خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از وظایف بسیج می باشد و دانشجویان  بسیجی می توانند در برپایی نمایشگاه ها، جشنواره ها و همایش ها حضور فعال داشته باشند .

رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کرد:دانشجویان باید روحیه و تفکر بسیجی خودشان را تقویت کنند و انگیزه داشته باشند و جهاد علمی را سرلوحه کار خود قرار دهند .

عامری سیاهویی تشکیل اردوهای جهادی و هسته های علمی و فرهنگی را از جمله فعالیت های دانشجویان دانشگاه پیام نور ابوموسی دانست .

در ادامه این دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ابوموسی گفت: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه ارزشی، انقلابی و زیبنده ی نظام است .

جناب سرهنگ باوی با اشاره به اینکه دانشجویان دانشگاه پیام نور ابوموسی در حوزه فرهنگی فعال می باشند، افزود: این دانشجویان می توانند در اقتصاد مقاومتی نیز کمک های شایانی به این جزیره کنند .

وی تصریح کرد: دانشجویان باید در دوره های کارآموزی به دنبال کسب مهارت باشند و به جای استخدام در ادارات خودشان بتوانند شغل ایجاد کنند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:44:07
تعداد بازدید: 15
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی