گروه: حوادث
شماره روزنامه:2901
تاریخ :1396/09/27 ساعت 09:17:49
تعداد بازدید: 64
کشف یک سلاح جنگی و سه دستگاه خودرو از سارقین
email pdf word plus minus reset color
فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس گفت: تعداد 5 نفر سارق که با سوار شدن به خودرو در بین راه به وسیله سلاح گرم و سرد مالکین خودروها را تهدید می کرند و خودروی آن ها را به سرقت می بردند، دستگیر شدند که از آن ها یک سلاح جنگی و سه دستگاه خودرو کشف شد.

عکس اصلی خبر

سرهنگ اسماعیل مشایخ اظهار کرد: در بحث ارتقای امنیت اجتماعی در طی 24 ساعت گذشته توسط فرماندهی انتظامی شهرستان بندرعباس با همکاری و تعامل خوب شهروندان با پلیس و زحمات همکاران بنده و تعامل با مقام قضایی اقدامات موثر و تأثیرگذاری در بحث پیشگیری و امنیت در شهرستان بندرعباس انجام شد. وی ادامه داد: در این عملیات ها بیش از 550 فقره تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 برقرار شده که 150 فقره از آن ها عملیاتی شده که با نیاز به ارشاد و راهنمایی از سوی پلیس مرتفع شده است. سرهنگ مشایخ تصریح کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی طی 24 ساعت گذشته 20 سارق با سوابق متعدد کیفری که بیش از 65 فقره سرقت را معترف شده اند دستگیر شده اند. وی افزود: از این تعداد 5 نفر سارق که با سوار شدن به خودرو در بین راه به وسیله سلاح گرم و سرد مالکین خودروها را تهدید می کرند و خودروی آن ها را به سرقت می بردند، دستگیر شدند که از آن ها یک سلاح جنگی و سه دستگاه خودرو کشف شد که 2 نفر از اعضای این باند 5 نفره سابقه کیفری داشته اند و رای باز زندان بوده اند. این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: همچنین 2 نفر سارق خوردو با بیش از 10 فقره سرقت، 3 نفر سارق تلفن همراه، باند سارق محتویات داخل خودرو که بیش از 30 فقره را تا کنون اعتراف کرده اند نیز در طی 24 ساعت گذشته دستگیر شدند. وی ابراز کرد: در بحث قاچاق نیز 4 متهم تحت تعقیب و فراری، 20 نفر اتباع بیگانه، 83 نفر معتاد متجاهر، 3 نفر قاچاقچی مواد مخدر و 6 خرده فروش مواد مخدر  نیز دستگیر شدند.

سرهنگ مشایخ اضافه کرد: کشف بیش از 200 کیلوگرم مواد مخدر در سطح شهرستان بندرعباس و توقیف بیش از 30 دستگاه موتورسیکلت متخلف از دیگر اقدامات فرماندهی انتظامی شهرستان بندرعباس در 24 ساعت گذشته بوده است.

وی عنوان کرد: از کلیه شهروندانی که در بحث نظم و امنیت با پلیس همکاری می کنند تشکر می کنم و به همکارانم که در بحث امنیت شبانه روز تلاش می کنند خداقوت می گویم.

این مقام انتظامی در پایان گفت: به افرادی که مخل نظم و امنیت شهروندان می شوند هشدار می دهم که به هیچ عنوان حرکات آن ها از چشم پلیس پوشیده نیست و در کمترین زمان به چنگ قانون گرفتار خواهند شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2901
تاریخ :1396/09/27 ساعت 09:17:49
تعداد بازدید: 64
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی