گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:45:35
تعداد بازدید: 35
توجه به صنايع دستی زمينه ساز تحقق شعار حمايت از کالای ایرانی است
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس گفت: امروزه باید بیش از گذشته به صنایع دستی صنعتگران غرب استان هرمزگان اهمیت داده شود چرا که توجه به صنایع دستی تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی است.

عکس اصلی خبر

 ناصر شریفی در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنایع دستی در گفتوگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه، با تقدیر از تلاش شهرداری و شورای اسلامی بندرلنگه در برپایی این نمایشگاه، اظهار کرد: امروزه باید بیش از گذشته به صنایع دستی صنعتگران غرب استان هرمزگان اهمیت داده شود چرا که توجه به صنایع دستی تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی است.

وی افزود: برای صنایع دستی این بانوان کار آفرین بازار فروش این محصولات محیا شود تا بتوانیم عرضه و تقاضا را در کنار هم همراه با معرفی توانمندیهای این بانون هنرمند داشته باشیم.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کار بسیار ارزشمندی توسط شهرداری و شورای اسلامی و همچنین مجموعه ارزشمند بسیج هنرمندان و بسیج سازندگی در خصوص آموزش صنایع دستی در 12 رشته صورت گرفته است.

شریفی اذعان داشت: تداوم این آموزشها میتواند در کارآفرینی و افزایش و رونق مشاغل خانگی نقش مهم و تاثیرگذاری را در این شهرستان برای اقتصاد خانوادهها بهمراه داشته باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:45:35
تعداد بازدید: 35
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی