گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3059
تاریخ :1397/07/15 ساعت 08:11:10
تعداد بازدید: 24
خيرين هرمزگان مشاركت گسترده اي در ساختن اين استان دارند
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: انسان براي رسيدن به تعالي به تربيت ديني نياز دارد و مراكز ديني مكان هايي براي نشان دادن مسير خوب به انسان ها هستند.

عکس اصلی خبر

به گزارش رسیده، فریدون همتی در آئين افتتاح مجتمع ديني صدرالاسلام بندرخمير با بيان اينكه خداوند متعال بخشنده مطلق است، عنوان كرد: ما به عنوان بندگان خدا بايد صفت بخشندگي را در خود پرورش دهيم و اين امر نمود بيشتري در زندگي ما داشته باشد.

وي ادامه داد: انسان براي رسيدن به تعالي به تربيت ديني نياز دارد و مراكز ديني مكان هايي براي نشان دادن مسير خوب به انسان و همچنين تربيت عالمان و مبلغان ديني براي بيان احكام و دستورالعمل و نقشه راه زندگي قرآني در جامعه هستند.

استاندار هرمزگان با قدرداني از خيرين براي ساخت مركز ديني، افزود: در اين مراكز انسان هايي پرورش مي يابند كه براي خود و ديگران مفيد، خيرخواه و بخشنده خواهند بود و با چنين انساني هايي، جامعه اي خوب خواهيم داشت.

همتي تصريح كرد: جامعه نيازمند حضور بيشتر دين و دينداري است و در جامعه ديني، منافع جمعي و عمومي بر منافع فردي ترجيح داده مي شود.

وي گفت: ما مسلمانان كه از اقيانوس بي انتهاي دين اسلام و دستورات الهي بهره مند هستيم بايد از آن به نحو مطلوب در جهت رشد و تعالي استفاده كنيم.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه مردم و خيرين در هرمزگان مشاركت بسيار گسترده اي در ساختن جامعه دارند، اظهار داشت: در اين استان خيرين و افراد نيكوكار بسياري وجود دارند كه در زمينه هاي مختلف از جمله مدرسه سازي، ساخت بيمارستان و مراكز درماني و حتي راهسازي و تامين آب مشاركت و حضور فعال دارند.

همتي خاطرنشان كرد: در هرمزگان اقوام و مذاهب مختلف با اتحاد و همدلي در كنار يكديگر زندگي مي كنند و بايد ضمن مراقبت و هوشياري در برابر توطئه هاي تفرقه افكنانه دشمنان، در جهت تقويت وحدت موجود گام برداريم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3059
تاریخ :1397/07/15 ساعت 08:11:10
تعداد بازدید: 24
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی