گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2915
تاریخ :1396/10/17 ساعت 08:21:19
تعداد بازدید: 29
ثبت نام آزمون متقاضیان پروانه مشاوره روابط کار آغاز شد
email pdf word plus minus reset color
ثبت نام آزمون متقاضیان پروانه مشاوره روابط کار از 11 ديماه آغاز و تا 26 به مدت شانزده روز ادامه دارد.

عکس اصلی خبر

شرایط داوطلبان شامل داشتن تابعیت ایران، اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی ترجیحاً در یکی از رشته های علوم انسانی، انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان، عدم اعتیاد به مواد مخدر و عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر، عدم وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی غیر قانونی و نداشتن رابطه استخدامي با دستگاههاي اجرايي موضوع ماده 5 قانون مديريت خدمات كشوري است . همچنین کارکنان بازنشسته و مستعفی و بازخرید شده وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به غیر از محکومان مراجع قضایی و یا هیات های رسیدگی به تخلفات اداری که به بازنشستگی یا بازخریدی و یا اخراج از خدمت محکوم شده اند (جز کسانی که دلیل محکومیت آنان غیبت بوده است)، به شرط داشتن حداقل ده سال اشتغال عملی (اعم از متناوب یا متوالی) در روابط کار  با تایید اداره کل روابط کار و  امور اداری و با رعایت سایر شروط مندرج در این ماده،از محدودیت حداقل مدرک تحصیلی معاف هستند.

گفتنی است مواد آزمون شامل قانون کار جمهوری اسلامی ایران، آیین

 نامه ها و مقررات تبعی آنها و سایر مقررات مرتبط است.

ثبت نام در اين آزمون به صورت اينترنتي و راهنماي ثبت نام نيز در سايت موسسه كار و تامين اجتماعي به نشاني  http://www.lssi.ir مي باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2915
تاریخ :1396/10/17 ساعت 08:21:19
تعداد بازدید: 29
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی