گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3054
تاریخ :1397/07/08 ساعت 09:16:39
تعداد بازدید: 76
شايعه سازان به دنبال نابودي نيروهاي خودي هستند
email pdf word plus minus reset color
شايعه سازي، جامعه امروز را به شدت تهديد مي کند و با شايعه روز به روز شاهد نابودي نيروهاي خودي هستيم ،مسؤولان به فکر باشند تا سفره مردم آسيب نبيند و مردم نيز با حمله به بازار، فروشندگان را به احتکار تشويق نکنند.

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور ـ نداي هرمزگان

آيتالله غلامعلي نعيمآبادي در خطبههاي نماز جمعه شهرستان بندرعباس  ضمن  عنوان کردن اين مطلب و با اشاره به عوامل تهديدکننده جامعه اسلامي اظهارداشت: خطري که امروز جامعه اسلامي را تهديد ميکند، شايعهسازي است، جامعه امروزي از خطر شايعهسازي آسيب ميبيند و با شايعه روز به روز شاهد نابودي نيروهاي خودي هستيم.

وي در ادامه افزود: شايعهسازان از نقش شايعه آگاهند اما مردم از شايعه و پيامدهاي شوم آن بيخبرند، امام مردم بدانند که با شايعه هر کاري ميتوان انجام داد و مراقب توطئههاي دشمن در اين زمينه باشند.

امام جمعه بندرعباس با بيان اينکه در واقعه عاشورا نيز دو شايعه وجود داشت، تصريحکرد: درس عاشورا تنها ايثار و مردانگي نيست، اين واقعه بزرگ تاريخي، درسهاي زيادي دارد که بابد از آن عبرت گرفت.

 نعيم آبادي با تاکيد بر اينکه هيچ حادثه بزرگي در تاربخ بدون فراهم کردن مقدمات آن شکل نميگيرد بيان داشت: آمريکا براي فشار وارد کردن به مردم ايران، مقدمات فراواني را تدارک ديده که متاسفانه برخي احمقها هم آن را ميپذيرند.

وي افزود: نبايد چنين فکر کرد که شايعه بيتاثير است، نقش شايعه را کوچک و ناچيز ندانيد چرا که شايعه، مقدمات حوادث بزرگ در طول تاريخ بوده و است.

امام جمعه بندرعباس تاکيد کرد: به جرأت ميتوان گفت که سه خطر بزرگ غفلت، رشوه و شايعه به شدت جامعه امروزي را تهديد و به آن آسيب ميزند، از اين رو با نپذيرفتن، شايعه را و با تحقيق، دروغها را خنثي کنيد، چرا که در شرايط بحراني، شايعه سريعتر منتشر و اثر نامطلوب خود را بر جامعه ميگذارد.

نعيمآبادي تاکيدکرد: ترامپ در تمامي سخنرانيهاي خود از ملت ايران سخن ميگويد اما مردم با بصيرت ايران اسلامي پس از گذشت چهل سال از عمر انقلاب، دشمن را به خوبي شناختهاند.

وي به شعار روز هفتم هفته سلامت اشاره کرد و گفت: ديابت و فشارخون قاتل بيصدا است، اين دو بيماري، دشمن آرام و بي سرو صدايي است که به يکباره فرد مبتلا را از بين ميبرد.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به تلاش دشمن در ساقط کردن نظام مقدس و از بين بردن انقلاب اسلامي گفت: در شرايط کنوني که دشمن به دنبال سوءاستفاده از وضعيت موجود کشور است بايد با خرد زندگي کنيم و بهانه به دست دشمن ندهيم.

آيتالله نعيم آبادي ادامه داد: در چنين شرايطي که کوچکترين کار ما زير ذرهبين است و دشمن هر روز يا توطئه جديدي براي براندازي نظام مقدس و نابودي انقلاب اسلامي دارد، بايد به هر طريق ممکن، دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي را حفظ کنيم.

وي تاکيدکرد: در شرايط کنوني، مسوولان به فمر سفره مردم باشند تا سفره شان آسيب نبيند و خالي نماند، مردم نيز بايد رعايت کنند، اما متاسفانه برخيها رعايت نميکنند و با حمله به بازار، فروشندگان را به احتکار تشويق ميکنند.

امام جمعه بندرعباس در بخش پاياني سخنان خود از برگزاري هشتمين کنگره امام سجاد(ع) در بندرعباس همزمان با 20 استان و 25 کشور جهان خبر داد و تاکيدکرد: هر کس در حد توان خود در برگزاري هر چه بهتر اين مراسم بکوشند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3054
تاریخ :1397/07/08 ساعت 09:16:39
تعداد بازدید: 76
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی