گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2931
تاریخ :1396/11/11 ساعت 09:30:04
تعداد بازدید: 64
از نمایش 36 سانس فیلم تا برگزاری مراسم افتتاحیه با نمایش و حضور یکی از فیلم‌های بخش سودای سیمرغ
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به تشریح جزییات برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در بندرعباس پرداخت.

عکس اصلی خبر

علیرضا درویش نژاد افزود: خوشبختانه با حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توانستیم امسال بار دیگر در پی تقاضای علاقه مندان به هنر سینما، میزبانی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به شهر بندرعباس واگذار شد.

وی با بیان اینکه 12 فیلم در 36 سانس در دو سینما ستاره شهر و ستاره جنوب در سانس های 16:30 و 19 از 14 تا 22 بهمن به نمایش در می آید، تصریح کرد: اگرچه احتمال تغییر فیلم ها وجود دارد اما به احتمال بسیار زیاد لیست فیلم ها بسته شده و به جمع بندی نهایی رسیده و قرار است گروه اول نیز در بندرعباس به نمایش دربیاید.

درویش نژاد با اشاره به اینکه بلیت های سینما ستاره شهر به صورت اینترنتی و سینما ستاره جنوب به صورت تلفنی رزرو می شود، اضافه کرد: 13 بهمن ماه مراسم افتتاحیه با نمایش یکی از فیلم های جشنواره و حضور عوامل فیلم در سینما ستاره شهر برگزار می شود.

وی در خصوص لیست فیلم هایی که قرار است در بندرعباس به نمایش در بیاید، بیان کرد: تا این لحظه فیلم های «اتاق تاریک» به کارگردانی روح الله حجازی، «امپراطور جهنم» به کارگردانی پرویز شیخ طادی، «تنگه ابوغریب» به کارگردانی بهرام توکلی، «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا آذربایجانی، «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی‌باشه آهنگر، «شعله ور» به کارگردانی حمید نعمت الله، «عرق سرد» به کارگردانی سهیل بیرقی، «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان، «کامیون» به کارگردانی کامبوزیا پرتوی، «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «سوتفاهم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی، «هایلایت» به کارگردانی اصغر نعیمی و مستند «بانو قدس ایران» به کارگردانی مصطفی رزاق کریمی برای نمایش رد بندرعباس قطعی شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با بیان اینکه همچنین در جشنواره امسال 10 سانس فیلم ویژه کودک و نوجوان در ساعت 10 صبح به نمایش در می آید، عنوان کرد: فیلم های قهرمانان کوچک، دنیای کیف ها، فیلشاه، دزد و پری و شکلاتی فیلم های بخش کودک و نوجوان است.

وی در پایان استقبال علاقه مندان در روزهای گذشته برای خرید بلیت های جشنواره فیلم فجر را بالاتر از حد انتظار دانست و عنوان کرد: این موضوع نشان دهنده آن است که اکنون علاقه مندان به عرصه سینما در استان هرمزگان به خوبی از جایگاه جشنواره فیلم فجر آگاه هستند و در همین مسیر این موضوع وظیفه ما را برای هرچه بهتر برگزار کردن آن بالا می برد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2931
تاریخ :1396/11/11 ساعت 09:30:04
تعداد بازدید: 64
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی