گروه: حوادث
شماره روزنامه:3437
تاریخ :1399/04/25 ساعت 10:06:48
تعداد بازدید: 41
توقیف کشتی حامل 70هزار تن سنگ آهن قاچاق در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
با همکاری مشترک پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی و دستگاه قضائی استان، یک فروند کشتی با 70 هزارتن سنگ آهن قاچاق توقیف شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان هرمزگان با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیات مشترک با دادستان مرکز استان، یک باند سازمان یافته قاچاق که به صورت شبکه‌ای و سازمان یافته قصد خارج کردن مقادیر زیادی مواد خام معدنی از مبادی رسمی از طریق یک فروند کشتی را داشتند، شناسایی و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند .

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد کشتی مذکور حامل سنگ آهن خام از نوع «هماتیت» بوده است، گفت: قاچاقچیان قصد خارج کردن آن را با استفاده از مجوزهای جعلی و عدم تامین حقوق و عوارض گمرکی را داشتند که با اقدامات اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه‌روزی کارشناسان مربوطه این محموله شناسایی و کشف شد.فرمانده انتظامی استان هرمزگان ، ارزش محموله کشف شده را برابر اعلام نظر کارشناسان 470 میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد : در این رابطه  4 متهم دستگیر که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند که در نهایت قرار نهایی دادسرا علیه نامبردگان صادر و پرونده به دادگاه ارسال شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3437
تاریخ :1399/04/25 ساعت 10:06:48
تعداد بازدید: 41
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی