گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3156
تاریخ :1397/12/20 ساعت 08:41:36
تعداد بازدید: 49
معرفي تيم هاي برگزيده چهارمين استارتاپ ويکند بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
نفرات برگزيده چهارمين رويداد استارتاپ ويکند بندرعباس پس از سه روز برگزاري با معرفي تيم هاي برتر به کار خود پايان داد. به گزارش روابط عمومي پارک علم و فناوري هرمزگان، اين رويداد از روز چهارشنبه آغاز و جمعه شب به کار خود پايان داد.

عکس اصلی خبر

دکتر عليرضا نصيري معاون فناوري و پشتيباني پارک علم و فناوري هرمزگان در مراسم اختتاميه اين رويداد که با حضور تيم هاي شرکت کننده و علاقه مندان به اين حوزه برگزار شد، افزود: ايده هاي مطرح شده در مراسم پاياني استارتاپ ويکند بسيار پخته تر از روز اول بود و اين نشان از تلاش تيمي و کمک منتورها براي به نتيجه رسيدن تيم ها بود.

وي با بيان اينکه کار تيمي هميشه نتيجه مي دهد، گفت: مرور ايده ها در روز اول تا روز سوم نشان داد که هم انگيزه بيشتري در افراد ايجاد شده و هم ايده ها پخته تر شده است.

نصيري همچنين با قدرداني از حاميان دولتي و خصوصي رويداد گفت: علاوه بر حمايت هايي که پارک علم و فناوري از همه تيم هاي حاضر در اين رويداد خواهد کرد، شرکت شهرک هاي صنعتي نيز بسته هاي حمايتي را در اختيارتيم هاي برتر قرار خواهد داد.

همچنين حسين رئيسي مدير مرکز نوآوري پارک علم و فناوري هرمزگان با اشاره به 54 ساعت تلاش تيم ها گفت: در 54 ساعت فعاليت تيم ها تلاش، انگيزه و هيجان در آن ها مشهود بود و اين نشان مي دهد که اگر حمايت هاي لازم در اين خصوص صورت گيرد نتايج مثبتي در بحث ايده به دست خوهيم آورد.

 وي همچنين به ارائه تيم هاي شرکت کننده اشاره کرد و گفت: در مجموع 13 تيم در اين رويداد در قالب 13 ايده به فعاليت پرداختند که تلاش هايشان را پس از سه روز جمعه شب را در معرض داوران و شرکت کنندگان مطرح کردند.

رئيسي ادامه داد، پس از داوري تيم ها در نهايت سه تيم سينگو، گامران و ترانزيت بار به ترتيب اول تا سوم شدند.

گفتني است، چهارمين استارتاپ ويکند بندرعباس از 15 تا 17 اسفند در بندرعباس برگزار شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3156
تاریخ :1397/12/20 ساعت 08:41:36
تعداد بازدید: 49
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی