گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3403
تاریخ :1399/02/31 ساعت 15:19:58
تعداد بازدید: 450
فرماندار خمیر: فضای مجازی وقفه تحصیلی ناشی از کرونا را جبران کرد
email pdf word plus minus reset color
فرماندار خمیر گفت: آموزش وپرورش با تلاش و برنامه ریزی توانسته در ارائه آموزش از طریق فضای مجازی تا حدود زیادی وقفه تحصیلی ناشی از شیوع کرونا را جبران کند.

عکس اصلی خبر

میرهاشم خواستار در نشست شورای آموزش وپرورش شهرستان افزود: هرچند این انقلاب آموزشی در ابتدای راه با مشکلاتی مواجه شد اما توانست جایگزین مناسبی برای آموزش حضوری باشد .
وی ادامه داد: پیش نیاز بازگشایی مدارس در خمیر نیز  اهتمام به رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامتی دانش آموزان و معلمان دارد .
فرماندار خمیر اظهارداشت: در این راستا باید تاکید مدیران مدارس بر رعایت اصول بهداشتی و همچنین ضدعفونی و گندزدایی سطوح و اشیاء توسط نیروهای خدماتی و از همه مهم تر رعایت فاصله اجتماعی باشد .
وی همچنین با اشاره به برگزاری حضوری امتحانات نهایی  پایه نهم و دوازدهم  گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری امتحانات ضروری است وهمه دستگاه‌های اجرایی باید برای بهتر برگزار شدن آن همکاری لازم را با آموزش وپرورش داشته باشند .
وی تصریح کرد :آموزش و پرورش خمیر در سال گذشته عملکرد موفقی در جذب اعتبارات داشته و توانسته ۱۰۰ درصد اعتبارات اختصاص یافته را دریافت کند که به طور قطع این موضوع در تخصیص اعتبار دستگاه ها در سالجاری لحاظ خواهد شد .

امسال ۱۳طرح آموزشی در خمیر ساخته می شود

رییس آموزش وپرورش خمیر نیز گفت: امسال ۱۳ طرح آموزشی با اعتباری افزون بر ۹۳ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال با مشارکت خیران در سطح شهرستان در حال ساخت است .
محمدفولادی افزود: سال گذشته ۲۱ طرح آموزشی با هزینه ای افزون بر ۱۰۲میلیارد ریال شامل کلاس درس، ساخت نمازخانه و محوطه سازی مدارس در شهرستان خمیر به بهره برداری رسیده است .
وی بیان داشت: تمام طرح های عمرانی آموزش وپرورش خمیر با شدت درحال تکمیل است اما در برخی از نقاط  شهرستان با توجه به تراکم جمعیتی دانش آموزان نیازمند احداث کلاس های جدید درس می باشد .
 
دبیر شورای آموزش وپرورش خمیر یادآورشد: گرچه ویروس کرونا باعث کند شدن روند طرح های آموزشی شده اما تاکنون اقدام های خوبی در حوزه عمرانی و آموزشی در ابن نهاد انجام شده است .up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3403
تاریخ :1399/02/31 ساعت 15:19:58
تعداد بازدید: 450
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی