گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3079
تاریخ :1397/08/15 ساعت 08:58:56
تعداد بازدید: 23
واژگوني خودرو در جاده جاسک - سيريک 6 قرباني گرفت
email pdf word plus minus reset color
بخشدار سيريک از جان باختن 6 نفر به دليل واژگوني سواري سمند در هرمزگان خبر داد.

عکس اصلی خبر

احمد جمالديني بخشدار بخش مرکزي سيريک در گفتگو با خبرنگار مهر گفت :صبحگاه روز دوشنبه پنج نفر در سانحه برخورد خودرو پرايد با گارديل کنار جاده در جاده جاسک - سيريک جان خود را از دست دادند.

جمالديني اظهار کرد: اين حادثه در ساعت 5 صبح روز دو شنبه به وقوع پيوست و در آن سانحه 6 نفر از سرنشينان خودرو که 5 نفر خانم و يکي هم مرد جان خود را از دست دادند. وي اضافه کرد: طبق بررسي هاي کارشناسي صورت گرفته، انحراف به راست که ناشي از خواب آلودگي راننده بوده علت اصلي بروز اين حادثه بوده است. وي بيان داشت: شدت اين سانحه رانندگي بسيار زياد بود به طوري که فرصتي براي امدادرساني نيروهاي آتش نشاني گونمردي پيش نيامد و براي خاموش کردن آتش از آتش نشاني شهر سيريک کمک گرفته شد. وي ادامه داد: اين 5 نفر که در اين سانحه جان خود را از دست داده اند 4 نفر از آنها خانم بوده اند که معمولا براي صيد يک نوع ماهي به نام ( کوچکو) عازم شهرستان بندر عباس بودند که اين حادثه براي آنها پيش آمده است. شاهين فتحي در ارتباط با جزئيات واژگوني سمند در هرمزگان، اظهار کرد: اين حادثه ساعت 6 و 40 دقيقه صبح امروز در محور سيريک حوالي روستاي سيکويي به وقوع پيوسته است.

وي خاطرنشان کرد: متأسفانه در اثر اين حادثه همه 6 سرنشين سواري سمند جان خود را از دست دادند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3079
تاریخ :1397/08/15 ساعت 08:58:56
تعداد بازدید: 23
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی