گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2987
تاریخ :1397/03/07 ساعت 09:47:22
تعداد بازدید: 59
مراسم کرسی تلاوت قرآن با قاریان بین اللمللی در بندرعباس برگزار شد
email pdf word plus minus reset color
مجتبی حمزه پور شهردار ناحیه 2 منطقه 3 بندرعباس از برگزاری مراسم کرسی تلاوت قرآن با قاریان بین المللی وافطار جهت اجرای طرح 30 شب در 30 مسجد توسط شورای اجتماعی محله 600 دستگاه و 2000 در مساجد این محلات با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و شهرداری منطقه 3 خبر داد و گفت:رمضان ماه نزول قرآن است و برگزاری مراسم تلاوت قرآن توسط قاریان بین المللی باعث جذب کودکان و نوجوانان به قران مایه سعادت و ارامش بشریت می شود. در همین راستا شورای اجتماعی محله 600 دستگاه ، 2000 و کوی ملت بندرعباس به نمایندگی از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و شهرداری منطقه 3 اقدام به برگزاری این مراسم پرفیض در مسجد امیرالمونین محله 600 دستگاه و مسجد امام رضا علیه السلام محله 2000و مسجد امام حسین علیه السلام کوی ملت آبنما می نماید.

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

رییس شورای اجتماعی محلات 600 دستگاه ، 2000 و کوی ملت نیز بیان داشت: اولین مراسم روحانی کرسی تلاوت قرآن مجید  در مسجد مسجد امیرالمونین محله 600 دستگاه برگزار و  در این رویداد قرآنی از3 نفر از  فرهیختگان محله و مسجد قدردانی شد..چرا که قدردانی از زحمات اهالی محلات مختلف باعث رونق فرهنگ شهرنشینی و کمک به همسایگان میشود و اساس تشکیل شورای اجتماعی محله کمک به بهبود شرایط اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی وشناسایی آسیب های آن محله و هم اندیشی جهت رفع معضلات با  کمک پیشکسوتان آن محل می باشد.

حمزه پور در پایان با قدردانی از  «بهادری» دبیر فعال شورای اجتماعی محلات گفت: حضور جناب آقای ابتین امیری نماینده محترم شورای شهر در این مراسم قابل تقدیر است  و اهمیت مسائل فرهنگی برای اعضا محترم شورا و مسیولین شهرداری را نشان می دهد.

up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2987
تاریخ :1397/03/07 ساعت 09:47:22
تعداد بازدید: 59
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی