گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 09:58:32
تعداد بازدید: 19
مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان : کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه خیرساز روستای طولای قشم به زمین زده شد
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: پروژه ساخت دبستان شش کلاسه در روستای طولا شهرستان قشم با هزینه بالغ بر 20 میلیارد ریال در زمینی به مساحتی 5000 متر مربع احداث می شود.

عکس اصلی خبر

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان  موسی دادی زاده سرخائی در آیین کلنگ زنی دبستان شش  کلاسه خیر ساز روستای طولا جزیره قشم گفت: مدرسه شش کلاسه طولای شهرستان قشم با هزینه بالغ بر 20 میلیارد ریال ساخته می شود .

وی افزود: این مدرسه که به همت خیر نیک اندیش حاج قاسم رجبی  بنا می شود در زمینی به مساحتی پنج هزار متر مربع احداث خواهد شد و پیش بینی می شود تا مهر سال آینده به بهره برداری برسد .

دادی زاده ادامه داد: این مدرسه در راستای طرح آجر به آجر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و با هدف توسعه و بسط عدالت آموزشی و نیز تأمین فضای ایمن آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم ساخته می شود .

لازم به ذکر است، آئین کلنگ زنی با حضور مدیر کل آموزش وپرورش استان هرمزگان ،مدیرکل نوسازی مدارس ،مدیرعامل سازمان  منطقه آزاد قشم ،فرماندار شهرستان قشم، شیخ خطیبی امام جمعه اهل سنت و نیز خیر نیک اندیش ،مدیر آموزش وپرورش شهرستان قشم و دیگر مسولین برگزار گردید.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 09:58:32
تعداد بازدید: 19
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی