گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:37:36
تعداد بازدید: 40
هلال احمر در تمام دنیا مورد احترام است
email pdf word plus minus reset color
سحر رفیعی بندری در آیین گرامی داشت هفته هلال احمر گفت:هلال احمر نهضتی جهانی می باشد که در همه جهان دارای احترام و مورد قبول است.

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

نجاتی زاده معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان نیز عنوان کرد: حفظ و توسعه بهداشت امر مهمی است و هلال احمر نیز به عنوان یک سازمان امدادی یکی  از بخش هایی می باشد که در این راستا تلاش داشته است.

وی گفت: تلاش هایی که هلال احمر و نخبگان در انجام این امر بصورت داوطلبانه انجام می دهند نوعی فرصت و یک سرمایه است. نجاتی اظهار داشت: کشور ما بسیار پر حادثه است و عضویت در هلال احمر نوعی آمادگی را ایجاد می کند. معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یادآور شد: یکی از اهداف هلال احمر حفظ سلامت روحی، روانی و جسمی است و همچنین نظم و انضباط بخشی در مواقع بحران می باشد. این سازمان در کل دنیا اهدافی را دنبال می کند که فارغ از غرض ورزی، خدمات بی طرفانه،حفظ استقلال،خدمات داوطلبانه، یگانگی و جهان شمولی است که اگر آن را تحلیل کنیم در می یابیم که چه میزان هلال احمر مهم است، در واقع هلال احمر نهادی است که می تواند باعث ارتقاء سلامت شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:37:36
تعداد بازدید: 40
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی