گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2912
تاریخ :1396/10/12 ساعت 08:29:06
تعداد بازدید: 53
پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب از اول بهمن
email pdf word plus minus reset color
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان 1 الی 7 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در سه راه جهانبار خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد در گفتگو با خبرنگاران گفت: با همکاری موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان با حضور بیش از 500 ناشر از سراسر کشور برگزار می شود.

وی افزود : هنوز تعداد کامل ناشران مشخص نشده است و نام نویسی از ناشران تا پایان هفته ادامه خواهد داشت اما طی سال های اخیر استقبال ناشران از نمایشگاه کتاب هرمزگان بیش از دیگر استان ها بوده است .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد : با هماهنگی های صورت گرفته در این دوره حضور ناشران مطرح کشور پررنگ تر از دوره های قبل خواهد بود و همه امکانات جهت برگزاری مطلوب نمایشگاه کتاب فراهم می باشد.

درویش نژاد به بخش جنبی نمایشگاه اشاره کرد و گفت : در حال برنامه ریزی و تدارک برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی و هنری در بخش جنبی نمایشگاه کتاب برای خانواده ها و سنین مختلف هستیم که متعاقبا اعلام خواهد شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2912
تاریخ :1396/10/12 ساعت 08:29:06
تعداد بازدید: 53
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی