گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2916
تاریخ :1396/10/18 ساعت 09:36:01
تعداد بازدید: 31
تحرک گروه های آموزشی ابتدایی شایسته تحسین است
email pdf word plus minus reset color
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان با تاکید بر اهمیت دانش افزایی و کسب مهارت های حرفه ای معلمان دوره ابتدایی، از تلاش های اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی استان در برگزاری مستمر کلاس ها و کارگاه های آموزشی تخصصی ویژه راهبران آموزشی و تربیتی ، سرگروه های آموزشی و معلمان قدردانی کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان؛ ایرج بیت اللهی در جمع راهبران آموزشی و تربیتی افزود: راهبران آموزشی و تربیتی نقش به سزایی در اثر بخشی فعالیت های آموزشی و تربیتی معلمان دارند.

وی تصریح کرد: بهبود بخشیدن به فعالیت های آموزشی و پرورشی مرتبط با رشته تخصصی معلمان هدفمند در آموزش و پرورش استان دنبال می شود که این مهم با هدف دانش افزایی، کسب مهارت و تغییر نگرشهای حرفه ای است.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به اقدامات کاربردی و راهبردی اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی استان، بیان داشت: گروه های آموزشی ابتدایی استان از خردادماه امسال تاکنون 12 کارگاه آموزشی با یکهزار و 368 نفر ساعت برگزار کرده است تا بتوانیم به افق علمی در نظر گرفته شده برای تعلیم و تربیت استان دست یابیم.

بیت اللهی همچنین گفت: علاوه بر این بیش از  36 هزار نفر ساعت آموزش منطقه ای نیز برای راهبران آموزشی و تربیتی و سرگروه های آموزشی با هدف رفع مشکلات آموزشی و تربیتی معلمان برگزارشده است.

این مسوول با بیان اینکه راهبران آموزشی و سرگروه های آموزشی یکی از مؤثرترین افراد برای ایجاد تغییرات یادگیری در معلمان هستند، خاطرنشان کرد: همه تلاش ما بر اين است كه برنامه های منظم و هدفمند در راستای نیازهای واقعی معلمان به آموزشی تخصصی را تدوین و اجرایی کنیم.

وی ادامه داد: قطعا ره آورد این اقدامات ارتقاي عملکرد آموزشی در مدارس و بهبود مهارت‌های يادگيري و افزایش رضایتمندی در جامعه هدف است.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: هدفگذاری برنامه محور اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی استان برگزاری مستمر دوره های آموزشی تخصصی با حضور اساتید و کارشناسان خبره کشوری و همچنین بازدیدهای مستمر میدانی است که با جدیت در حال اجراست.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2916
تاریخ :1396/10/18 ساعت 09:36:01
تعداد بازدید: 31
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی