گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3155
تاریخ :1397/12/18 ساعت 09:38:11
تعداد بازدید: 24
معرفي رئيس جديد سازمان قضايي هرمزگان و دادستان نظامي جديد هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
آئين تکريم و معارفه رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح و دادستان نظامي هرمزگان برگزار شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، منطقه خليج فارس، در مراسم تکريم و معارفه رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح و دادستان نظامي هرمزگان، رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح کل کشور با اشاره به خلقت انسان و هدف از آفرينش گفت: ممکن است مسئوليت زود بدست آيد اما مسئوليتپذيري چيزي نيست که زود حاصل شد و توصيه ميکنم کاري کنيم که بعد از رفتن، کمترين ظلمي به زيرمجموعه خود نکرده باشيم.

حجتالاسلام والمسلمين بهرامي ضمن تقدير از تلاشهاي 9 ساله قنواتي در مسئوليت رئيس سازمان قضايي استان هرمزگان، وي را فردي پرکار، پرتلاش و دلسوز نام برد و خاطرنشان کرد: از سال 72 که در سازمان مشغول به کار شد مسئوليتهاي مختلفي رادر استانهاي کرمان و هرمزگان تجربه کرد و در نهايت 9 سال نيز رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح استان هرمزگان بود.

وي از حبيب تکين رئيس جديد سازمان قضايي نيروهاي مسلح استان به عنوان يکي از نيروهاي کارآمد و جوان نام برد که همه خدمت خود را در همين استان انجام داده است.

رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح کشور خطاب به تکين عنوان کرد: اميدوارم با حضور شما بر اقتدار سازمان در هرمزگان افزوده شود. اين استان، مهمترين استان کشور است، استاني که دشمنان به آن و خليجفارس چشم طمع بستهاند و با اقتدار نيروهاي مسلح دشمن بسيار ذليل و خوار شده است.

رئيس سابق سازمان قضايي نيروهاي مسلح استان نيز در اين مراسم با بيان اينکه ما ميراثدار اهداف انقلاب هستيم، افزود: با توجه به موقعيتي که هرمزگان و منطقه خليج فارس دارد غربيها تحرکات و مطالعات عميقي در چند صد سال گذشته بر روي آن داشتهاند و اين امر نشاندهنده عظمت اين منطقه است.

جمشيد قنواتي با اشاره به اينکه بيش از 60 درصد نفت دنيا و 30 درصد گاز دنيا در اين منطقه است، اضافه کرد: همين امر باعث شده همه چشمشان به منطقه راهبردي خليج فارس و تنگه هرمز باشد که امروز نيروهاي مسلح با تمام قوا در حفاظت از آن فعاليت ميکنند.

وي ادامه داد: سازمان قضايي نيروهاي مسلح براي همان اهدافي که مقام معظم رهبري عنوان کردند يعني ايجاد عدالت در جامعه، تلاش مي کند.

رئيسکل دادگستري استان هرمزگان نيز در اين مراسم با اعلام اينکه در چنين جلساتي از مقوله عدالت سخن به ميان ميآيد، شايد تکراري باشد اما هر تکراري هم بيفايده نيست، افزود: همانگونه که در قرآن کريم سراسر تکرار هست و آن هم بيفايده 
نيست.

حجتالاسلام اکبري با اشاره به اينکه ما هم به دنبال تحقق بخشيدن به همين ماموريت هستيم، گفت: کتابهايي که خداوند بر پيامبران نازل کرد همه به اين دليل بوده که برخيزند و مردم را به اقامه عدل و انصاف امر کنند، يعني اجراي عدالت کنند.

وي خاطرنشان کرد: عدالت و عدلگستري مقولهاي است که همه حکما، علما، فلاسفه، انديشمندان و شعرا اهميت آن را درک کردند و همه خوبيها را تحت همين موضوع قرار دادند و همه بديها نيز در مقابل همين کلمه گذاشتند.

فرمانده ارشد آجا در استان هرمزگان نيز با بيان اينکه نيروي انساني بزرگترين مولفه در نيروهاي مسلح است، افزود: نيروي انساني بايد از لحاظ روحي و جسمي سالم باشد و بحثي که ممکن است نيروي اساني ما را دچار آن کند، خارج شدن از ريل قانون است که اين موضوع هم با آموزشهاي لازم قابل پيشگيري است.

امير دريادار «داج» ادامه داد: با همه پيشگيريهايي که انجام ميشود گاها افرادي هستند که لغزشهايي را دارند، هر چند ورود نيروي انساني به نيروهاي مسلح به راحتي نيست و نظاميان سرمايه نظام و انقلاب ميباشند که نبايد با آبروي آنان بازي شود.

وي در پايان گفت: قرار نيست ما با يک نقل و انتقال از خدمت خداحافظي کنيم بلکه بايد تا جايي که ميتوانيم به اين نظام خدمت نماييم.

به گزارش ايسنا، در پايان حبيب تکين به عنوان رئيس جديد سازمان قضايي نيروهاي مسلح استان هرمزگان و محمدرضا حيدري دلفارد بهعنوان دادستان نظامي جديد استان هرمزگان معرفي و از خدمات قنواتي و فرامرزپور تقدير به عمل آمد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3155
تاریخ :1397/12/18 ساعت 09:38:11
تعداد بازدید: 24
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی