گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2915
تاریخ :1396/10/17 ساعت 08:24:26
تعداد بازدید: 30
مدير كارآفريني و اشتغال هرمزگان: 10 رسته اولويت دار طرح اشتغال فراگير در هرمزگان مشخص شده است
email pdf word plus minus reset color
مدير كارآفريني و اشتغال هرمزگان گفت: در قالب اجرای طرح اشتغال فراگیر در استان، فهرست 10 رسته اولویت‎دار شناسایی و معرفی شده است.

عکس اصلی خبر

«هادي ابراهيمي» افزود: توليد، فرآوري و بسته بندي شيلاتي و آبزيان، صنايع تبديلي كشاورزي، گردشگري و صنايع دستي، حمل و نقل و لجستيك، توليد، فرآوري و بسته بندي دام و طيور، توليد، فرآوري و بسته بندي خرما، خدمات فني و مهندسي، استخراج و فرآوري مواد معدني، كشت و فرآوري صيفي جات و كشت و فرآوري مركبات از جمله رسته هاي اولويت دار اشتغال استان مي باشند.

وي با بيان اينكه اشتغالزایی هدف اصلی از اجرای این طرح است و طرح های دارای میزان اشتغال بیشتر در اولویت قرار می گیرند،  اظهارداشت: سهم دستگاههای اجرایی استان در طرح اشتغال فراگير نيز مشخص شده است.

ابراهيمي اضافه كرد: براي اجراي اين طرح امسال 352 ميليارد تومان تسهیلات بانکی اعلام شده است.

مدير اشتغال و كارآفريني  در ادامه بيان داشت: براي توسعه و ايجاد اشتغال پايدار مناطق روستايي و عشايري نيز 1445 ميليارد ريال  با همين رسته هاي شغلي از محل صندوق توسعه ملي اختصاص داده شده كه دستگاههاي اجرايي و بانكها بايد در راستاي جذب اين اعتبارات تلاش كنند.

وي گفت: 152 میلیارد تومان نيز از منابع کم بهره قرض الحسنه برای مشاغل خانگی، کسب و کارهای خرد و کوچک و خوداشتغالی اختصاص يافته است .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2915
تاریخ :1396/10/17 ساعت 08:24:26
تعداد بازدید: 30
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی