گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:57:27
تعداد بازدید: 18
پرداخت بيش از 10 ميليارد ريال خسارت آتشسوزي بازار قديم درگهان
email pdf word plus minus reset color
رئيس بيمه ايران معين شعبه قشم از پرداخت 10 ميليارد و 700 ميليون ريال خسارت به 21 غرفه در بازار قديم درگهان پاساژ و سراي صالح حاجي احمد خبر داد.

عکس اصلی خبر

عاشور ذاکري در گفت و گو با فارس اظهار داشت: خردادماه امسال دو مرکز تجاري در بازار قديم درگهان قشم دچار حادثه آتشسوزي شدند که طبق آمار اعلام شده در اين حادثه 50 مغازه آسيب ديدند.

وي افزود: از اين شمار 21 مغازه تحت پوشش شرکت بيمه ايران معين قرار داشت که مبلغ 10 ميليارد و 700 ميليون ريال خسارت از سوي اين شرکت به غرفهداران پاساژ و سراي صالح حاجياحمد در بازار قديم درگهان پرداخت شد.

رئيس بيمه ايران معين شعبه قشم تصريح کرد: پرداخت اين ميزان خسارت در بازه زماني کمتر از 15 روز پس از تکميل پرونده و بررسيهاي کارشناسي صورت گرفت.

ذاکري نبود بروکراسي اداري طولاني و حمايت ويژه از بيمهگذاران را از جمله ويژگيهاي بارز بيمه ايران معين عنوان کرد و گفت: اين شرکت بيمهاي در حال حاضر بزرگترين شرکت بيمهگر در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي کشور است.

رئيس بيمه ايران معين قشم خاطرنشان کرد: اين شرکت رتبه نخست توانگري مالي در ميان 29 شرکت بيمهاي موجود را دارد و جزء چهار شرکت بيمهاي است که از توانايي صدور بيمه اتکايي بهرهمند است.

وي حمايت ويژه از بيمهگذاران را از مهمترين مسؤوليتهاي شرکتهاي بيمهاي عنوان کرد و گفت: شرکت بيمه ايران معين همواره در تلاش است تا با ارائه پوششهاي بيمهاي کامل و مناسب و مورد نياز فعالان اقتصادي در بخشهاي مختلف، بيمهگزاران خود را مورد حمايت قرار دهد.

ذاکري در اين گفت و گو به نقش مهم بيمهها در حفظ سرمايهها اشاره کرد و بيان داشت: در سالهاي اخير تلاشهاي خوبي در جهت نهادينهسازي صنعت بيمه در اقتصاد جامعه به عنوان يک فرهنگ عمومي انجام شده، اما هنوز هم آنگونه که بايد جايگاه بيمهها در اقتصاد کشور معرفي نشده است.

رئيس شرکت بيمه ايران معين شعبه قشم تصريح کرد: هم اکنون استقبال بسيار خوبي از خدمات بيمهاي اين شرکت با توجه به پوشش بالاي آن در قشم وجود دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:57:27
تعداد بازدید: 18
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی