گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3160
تاریخ :1397/12/25 ساعت 12:26:02
تعداد بازدید: 1396
پاک ماندن در يک مسئوليت بسيار ارزشمند است
email pdf word plus minus reset color
با حضور آيت الله سيدرضا تقوي نماينده ولي فقيه در وزارت جهادکشاورزي، آيت الله غلامعلي نعيم آبادي نماينده ولي فقيه در هرمزگان و جمعي از مسئولان استاني از زحمات 35 ساله حجت الاسلام محمود فخرائي قدرداني و حجت الاسلام علي شرفي به عنوان نماينده جديد ولي فقيه در سازمان جهادکشاورزي هرمزگان منصوب شد.

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

آيت الله سيدرضا تقوي در اين باره، افزود: آنچه که بايد مورد توجه قرار گيرد اين است که بسنجيم اطرافيان و همکاران طي اين
سال ها چه نمره بر عملکردمان مي دهند و خوشبختانه تمامي مجموعه از عملکرد حجت الاسلام فخرائي رضايت دارند و ان شاءالله اين رضايتمندي ذخيره آخرت وي باشد.

وي، تصريح کرد: 35 سال پاک ماندن در سمت يک مسئوليت بسيار ارزشمند بوده و هر روز آن يک آزمايش است.

نماينده ولي فقيه در وزارت جهادکشاورزي، افزود: براي حجت الاسلام شرفي نماينده جديد ولي فقيه در سازمان جهادکشاورزي هرمزگان نيز که بيش از دو دهه با اين مجموعه هکاري داشته نيز آرزوي موفقيت داريم.  آيت الله سيدرضا تقوي حضور روحانيت در جهادکشاورزي را يک حضور کارمندي ندانست و اظهار کرد: نقش روحانيت بايد به لحاظ تلاش و فعاليت و حرکت هاي مسئولانه از ديگران جلوتر باشد.وي، سازمان جهادکشاورزي را يک مجموعه تخصصي دانست و تاکيد کرد: وزارت جهادکشاورزي از علمي ترين وزارتخانه هاي جمهوري اسلامي است و علم و تخصص در اين مجموعه حرف اول را مي زند. تقوي، گفت: در بخش کشاورزي قدرت علمي است که مي تواند بر توليد و معيشت مردم بيفزايد.

اين مقام مسئول، اظهار کرد: کشاورزي سنتي ديگر جوابگوي نيازهاي جامعه نيست و و بايد به سمت کشاورزي علمي و تخصصي گام برداريم. نماينده ولي فقيه در وزارت جهادکشاورزي، گفت: علم و ايمان در کنار هم با ابزار قدرتي که دارند براي کشورمي تواند ثروت افزايي نمايد. رئيس سازمان جهادکشاورزي هرمزگان نيز در اين مراسم از زحمات 35 ساله حجت الاسلام فخرائي در کسوت مسئوليت نمايندگي ولي فقيه در اين مجموعه قدرداني کرد و گفت: از ابتداي ادغام جهادسازندگي با کشاورزي، حجت الاسلام فخرائي با روحيه صميمي کهخ داشتند همکاران را رهنمود کرده اند.

علي باقرزاده با بيان اينکه هرمزگان ميتواند سرآمد کشور در توسعه گلخانه و آبزي پروري باشد، اظهار کرد: 50 هزار هکتار از اراضي هرمزگان قابليت و ظفيت پرورش ميگو را دارد

وي، گفت: 70 درصد از اراضي کشاورزي و باغي استان از سيستم آبياري تحت فشار برخوردار هستند.

اين مقام مسئول، اظهار کرد: بيش از 8 هزار سازه آبخيزداري در هزمگان بنا شده که تنها در سال جاري 500 سازه جديد به اين مجموعه افزوده گرديده است.up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3160
تاریخ :1397/12/25 ساعت 12:26:02
تعداد بازدید: 1396
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی