گروه: حوادث
شماره روزنامه:2909
تاریخ :1396/10/09 ساعت 08:16:08
تعداد بازدید: 66
شناسایی و دستگیری عامل انتشار مطالب کذب در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
رئیس پلیس فتا استان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار مطالب کذب در استان خبر داد و گفت: فضای مجازی مکان مناسبی برای انتقام‌جویی نیست.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی‌اصغر افتخاری با تشریح این خبر گفت: برابر مراجعه مسئول حقوقي یکی از سازمان‌های استان هرمزگان مبنی بر انتشار مطالب کذب در پیام‌رسان‌های موبایلی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی به‌عمل‌آمده مشخص شد فردی ناشناس اقدام به توهين، تهديد و نشر مطالب کذب نسبت به مدیریت آن سازمان در شبکه‌های اجتماعی کرده است. 

سرهنگ افتخاری اظهار کرد: با انجام اقدامات فني و تخصصی متهم به هويت «م.ح» شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي با رعايت اصل غافلگيري در مخفيگاه خود دستگير و به همراه ادله جرم به پليس فتا منتقل شد.

وی بیان کرد: در بررسی هویت متهم، ضمن دعوت نماینده حقوقی سازمان موردنظر مشخص شد متهم  از کارکنان سابق سازمان بوده و به دلایل مشکلات اخلاقی از کار خود اخراج شده بود.

رئيس پليس فتا هرمزگان تصریح کرد: در بازجويي به‌عمل‌آمده متهم در مواجهه با مستندات موجود به بزه انتسابي معترف و دليل عمل خود را مشكلات شديد روحي و رواني در شغل سابقش و اختلاف با مدیریت عنوان کرد.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هویت در فضای مجازی مخفی هست، برخی گمان می‌کنند در صورت ارتکاب جرم شناسایی و دستگیر نمی‌شوند، ولی کلاه‌برداران و مجرمان بدانند با حضور پلیس فتا در فضای مجازی در دام قانون گرفتار خواهند شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2909
تاریخ :1396/10/09 ساعت 08:16:08
تعداد بازدید: 66
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی