گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:20:16
تعداد بازدید: 109
شناورهای بدون پلمب دریابانی هرمزگان توقیف می شوند
email pdf word plus minus reset color
فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: مالکان شناورها در سراسر استان ملزم به نصب پلمب بر روی سیلندر موتور شناور خود هستند و شناورهای بدون پلمب توسط گشت‌های دریابانی متوقف و به پارکینگ منتقل می شوند.

عکس اصلی خبر

 سرهنگ علی اصغر خرم روی افزود: از ابتدای امسال تا پایان آذر، برای 5هزار و 365 فروند شناور در آب‌های هرمزگان کارت هویت و پلمب مخصوص دریابانی صادر شده ومالکان حدود دوهزار شناور باقیمانده نیز باید برای دریافت کارت هویت و پلمب موتور به پایگاه های دریابانی مراجعه کنند.

وی با اشاره به مزایای این طرح در ارتقای امنیت دریانوردی خاطرنشان کرد: طراحی پلمب مخصوص توسط کارشناسان حوزه دریابانی و نصب بر روی سیلندر موتور شناور ها، می تواند در کاهش سرقت شناورها و شناسایی موارد سرقتی موثر باشد.

این مقام انتظامی تاکید کرد: افزون بر پلمب موتور شناورها، مالکان شناورها موظف هستند با مراجعه مراکز دریابانی سراسر استان هرمزگان کارت مخصوص تردد شناور و دفترچه تردد انتظامی را نیز تهیه کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:20:16
تعداد بازدید: 109
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی