گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3075
تاریخ :1397/08/10 ساعت 08:57:44
تعداد بازدید: 44
دستگاههاي عضو کميسيون نظارت در يک راستا کار کنند
email pdf word plus minus reset color
رئيس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : همه دستگاههايي که در کميسيون نظارت عضو هستند بايستي در يک راستا کار کنند تا بتوانيم مشکلات کسبه را حل کنيم.

عکس اصلی خبر

به گزارش دريافتي، خليل قاسمي در هفدهمين جلسه کميسيون نظارت بر اصناف شهرستان بندرعباس، بيان داشت: تاکنون بيش از دوهزار قلم کالا و خدمات در سايت اصناف بارگذاري شده است و مردم مي توانند براي استعلام قيمت ها به سايتasnafhormozgan .com مراجعه نمايند. وي افزود: در هفته جاري ، شهرستانها هم از طريق سايت اصناف همان شهرستان نرخ خدمات و کالاهاي اساسي خود را اعلام مي نمايند. قاسمي عنوان کرد : واحد هاي صنفي که در يک مکان درخواست پروانه کسب همگن با صنف فعلي خود را دارند نياز به استعلام مجدد نداشته و مي توانند با کپي برابر اصل استعلامات خود، براي دريافت پروانه کسب توسط مراجع صدور پروانه کسب اقدام نمايند.  رئيس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : شرايط و ضوابط بهداشتي براي آغاز به کار يک واحد صنفي از اين پس در سايت اصناف قرار خواهد گرفت تا مردم با شرايط و ضوابط دريافت پروانه کسب آشنا شوند و نياز به مراجعه حضوري نداشته باشند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3075
تاریخ :1397/08/10 ساعت 08:57:44
تعداد بازدید: 44
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی