گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:22:05
تعداد بازدید: 33
راهاندازي تاکسي اينترنتي در جزيره کيش
email pdf word plus minus reset color
مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کيش از راهاندازي تاکسي اينترنتي در قالب اپليکيشني زير نظر اين سازمان خبر داد.

عکس اصلی خبر

امير سوداگران در گفت وگو با فارس گفت: اواخر سال گذشته اپليکيشن آيکيش به  عنوان يک نياز ضروري در جهت خدماترساني الکترونيکي براي کيشوندان و گردشگران در جزيره کيش توسط سازمان منطقه آزاد کيش ارائه شد، دسترسي سريع و آسان به آخرين اطلاعات مراکز گردشگري و خدماتي کيش و امکان خريد آنلاين بليت مراکز گردشگري و پروازهاي شرکت هواپيمايي کيش اير از قابليتهاي موجود در اين اپليکيشن هستند.

وي با اشاره به اينکه اميدواريم با راهاندازي اين اپليکيشن بسياري از واسطهگريها در عرصه گردشگري برطرف شود، افزود: بعد از ايام نوروز اين اپليکيشن نياز به يک بهروزرساني براي ارائه خدمات بيشتر داشت تا بتواند جذابتر و کاربرديتر شود، بدين منظور با تلاشهاي فراوان دو بخش ضروري کيف پول و تاکسي اينترنتي به اپليکيشن آيکيش اضافه شد.

 مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کيش گفت: تاکسي اينترنتي ضرورتي است که افراد بدون نياز به حضور ميداني و تماس تلفني، صرفاً با چند کليک بتوانند فراخوان تاکسي بدهند و اين قابليتي است که هم گردشگران و هم کيشوندان به آن نياز دارند.

اين مقام مسؤول ادامه داد: بخش فراخوان تاکسي در اپليکيشن آيکيش به  صورتي طراحي شده که همه افراد به  راحتي بتوانند از آن استفاده کنند، براي اين کار با ورود به اين بخش و با انتخاب يکي از آژانسهاي تعريف شده و داراي مجوز از سازمان منطقه آزاد کيش، درخواستي بر روي  مانيتورهاي نصب شده در تاکسيها فرستاده ميشود و راننده تاکسي با مشاهده مکان ارائه درخواست به محل اعزام
 مي
شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:22:05
تعداد بازدید: 33
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی