گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2913
تاریخ :1396/10/13 ساعت 08:46:06
تعداد بازدید: 97
اجتماع مردم بندرعباس برگزار می‌شود
email pdf word plus minus reset color
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هرمزگان گفت: اجتماع حماسی مردم ولایت مدار بندرعباس برگزار می‌شود.

عکس اصلی خبر

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌اکبر میرزایی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در اتفاقات اخیر نیز دو موضوع به وقوع پیوست، نخست انتقاد به‌حق مردم است و دیگری مردم با اغتشاشات و تخریب اموال عمومی مخالف هستند.

وی با بیان اینکه مردم کشورمان همان‌هایی هستند که در 22 بهمن و 9 دی با حضور گسترده‌شان حمایت خود از نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان داده‌اند، تصریح کرد: مرز بین انتقاد و اغتشاش متفاوت است و خود مردم نیز با حرکت‌هایی که منجر به آسیب به بیت‌المال شود، مخالف هستند.

میرزایی با اشاره به اینکه اسلام، انقلاب و ولایت سه اصل نظام جمهوری اسلامی هستند، اضافه کرد: در این اعتراضات نیز برخی به این سه اصل توهین کرده و همین امر موجب شهروندان شده است وگرنه کسی با انتقاد با گرانی مخالفتی ندارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هرمزگان با بیان اینکه در پی این اعتراضات با فشار زیادی از سوی شهروندان برای برگزاری اجتماع و راهپیمایی در مقابله با این توهین‌ها مواجه شدیم، عنوان کرد: طی جلسه‌ای نیز قرار شد اجتماع حماسی مردم ولایت مدار بندرعباس فردا چهارشنبه ساعت ۱۵ بعدازظهر از میدان ابوذر (اتوتاج سابق) به سمت چهار راه شهید مطهری (مصلی قدس-گلزار شهدای گمنام) برگزار می‌شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2913
تاریخ :1396/10/13 ساعت 08:46:06
تعداد بازدید: 97
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی