گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2937
تاریخ :1396/11/21 ساعت 08:03:54
تعداد بازدید: 31
افتتاح مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی تربیتی در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور مسئولان بهزیستی استان هرمزگان مرکز مشاوره تخصصی، تحصیلی و تربیتی در بندرعباس افتتاح شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان ، با برشمردن آسیب های اجتماعی موجود ؛ به عوامل زمینه ساز پیدایش انحرافات اجتماعی و رفتارهای نابهنجار و آسیب زا اشاره داشت و افزود : علاوه بر اقدامات پیشگیرانه، شناسایی راهکارهایی برای شناخت مشکلات نوجوانان و جوانان امری لازم و ضروری است .

سرپرست بهزیستی هرمزگان ، شناخت نیازهای روانی و مشکلات جسمانی کودکان و نوجوان ، توجه به مشکلات آموزشی، توجه به مشکلات عاطفی، روانی، توجه به مشکلات اخلاقی، رفتاری را از جمله راهکارهای شناسایی مشکلات نوجوان و جوانان عنوان کرد و اظهار داشت : راه اندازی مراکز مشاوره تخصصی، تحصیلی و تربیتی نقش به سزایی در ارائه مشاوره به عموم برای کاهش آسیب های اجتماعی و برطرف نمودن مشکلات و اختلال های درسی دانش آموزان دارد .

گفتنی است مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی تربیتی مذکور دارای مجوز و تحت نظارت اداره کل بهزیستی هرمزگان بوده که در زمینه تحصیلی ، تربیتی و استعداد یابی کودکان و نوجوانان فعالیت می کند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2937
تاریخ :1396/11/21 ساعت 08:03:54
تعداد بازدید: 31
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی