گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:12:23
تعداد بازدید: 72
شهرداری هرمز ، هیئت والیبال رودان را شکست داد
email pdf word plus minus reset color
از سری مسابقات والیبال لیگ برتر استان هرمزگان ، تیم هیئت والیبال رودان در جزیره هرمز به مصاف تیم شهرداری این جزیره رفت که در یک دیدار جذاب و نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب میزبان خود تیم شهرداری هرمز گردید.

عکس اصلی خبر

شاگردان زودگر در تیم هیئت والیبال رودان ست اول را خوب شروع کردند و توانستند با نتیجه نزدیک ۲۵ بر ۲۳ پیروز شوند. در ست دوم این تیم شهرداری هرمز بود که با اختلاف توانست این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۲ به سود خود به پایان رساند ، در ست سوم تیم رودان توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ این ست را از آن خود کند. در ست چهارم تیم رودان می توانست با تمرکز بیشتر فاتح این دیدار شود اما این ست نفس گیر با نتیجه ۲۵ بر ۲۷ به سود شهرداری هرمز به پایان رسید. این دیدار به ست پنجم کشیده شد که  در ست پنجم تیم شهرداری هرمز بهتر کار کرد و توانست با نتیجه ۱۵ بر ۸ پیروز شود تا این دیدار جذاب و نفس گیر با نتیجه ۳ بر ۲ به سود تیم شهرداری هرمز خاتمه یابد.

قابل ذکر است ، تیم هیئت والیبال رودان در پایان هفته دوم با ۲ امتیاز در جایگاه سوم جدول گروه خود قرار دارد . درهفته سوم تیم هئیت والیبال رودان روز جمعه ۱۵ دیماه در سالن امام علی گوربند میناب به مصاف تیم غدیر این شهر می رود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:12:23
تعداد بازدید: 72
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی