گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3004
تاریخ :1397/04/13 ساعت 09:20:12
تعداد بازدید: 41
حمایت از هنرمندان بومی در اولویت است
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست با جمعی از سینماگران فعال هرمزگان گفت : حمایت از هنرمندان بومی در استان در اولویت برنامه و تخصیص بودجه قرار دارد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد ضمن تاکید به جایگاه خوب هرمزگان در فرهنگ و هنر کشور افزود : این جایگاه خوب به واسطه حمایت از هنرمندان بومی و تعامل و همکاری خوب با آنها بدست آمده است و این توان در استان وجود دارد که همه کارها توسط هنرمندان بومی انجام گیرد.

وی عنوان کرد : نیازمند ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب از سوی هنرمندان برای تقویت بخش های مختلف فرهنگ و هنر هستیم و تا زمانی این ارتباط دوسویه وجود داشته باشد شرایط فرهنگ رو به بهبود است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به نشست مشترک اهالی فرهنگ و هنر با استاندار هرمزگان اشاره کرد و بیان داشت : سعی داریم به زودی نشست مشترک صنوف مختلف فرهنگ و هنر را با استاندار هرمزگان برگزار نماییم . زیرا بخش قابل توجهی از مسائل حوزه فرهنگ می تواند از طریق ایشان حل و فصل شود.

درویش نژاد در پایان یادآور شد : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از طرح های سینمایی مرتبط با کاهش آسیب های اجتماعی حمایت می کند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3004
تاریخ :1397/04/13 ساعت 09:20:12
تعداد بازدید: 41
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی