گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3476
تاریخ :1399/06/19 ساعت 12:50:14
تعداد بازدید: 179
اختتامیه مسابقات تیراندازی بانوان
email pdf word plus minus reset color
اختتامیه مسابقات تیراندازی بانوان به مناسبت گرامی داشت هفته دولت در بندرعباس برگزارگردید.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

به گزارش روابط عمومی هیات تیر اندازی استان هرمزگان ، مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در آئین اختتامیه مسابقات تیراندازی بانوان استان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت اظهارداشت: از زحمات همه کسانی که برای هر چه بهتر برگزار شدن این مسابقه تلاش کردند تشکر می کنم و امیدوارم در آینده ای نزدیک بانوان ورزشکار بتوانند در عرصه های ملی و بین المللی برای کشور عزیزمان افتخار آفرینی کنند .

محمودرضا امیاری ادامه داد:دختران تیرانداز استان می توانند با تلاش خود افتخارآفرینان ایران باشند و برای بانوان تیراندازی استان آرزوی موفقیت می کنم .

وی بیان داشت: آموزش ، استعدادیابی و برگزاری مسابقات باید در اولویت برنامه های هیات تیراندازی استان قرارگیرد و توسعه فعالیت‌های ورزشی هیات با مدیریت و برنامه ریزی دقیق موجب پویایی و کسب موفقیت‌های پیاپی ورزشکاران این رشته در استان و کشور می شود.جواد اسلامی ریاست هیات تیراندازی هرمزگان در حاشیه برگزاری این مسابقه اظهارداشت: به مناسبت گرامی داشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر ، مسابقه تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی ویژه بانوان در سالن تیراندازی مجموعه ورزشی تختی بندرعباس برگزار شد .

وی ادامه داد: این مسابقه در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان به تعداد ۳۰ نفر از بانوان از تیم های فرمانداری،نایبند، بنیادشهید، شهرستان میناب، پایگاه نهم شکاری،بیماران خاص و ناشنوایان و هیات استان حضورداشتند .

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضورمحمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان، خادمی معاونت ورزشی، خانم مرادی سرپرست معاونت ورزش بانوان اداره کل، اسلامی ریاست هیات تیراندازی استان برگزارشد.

                                  


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3476
تاریخ :1399/06/19 ساعت 12:50:14
تعداد بازدید: 179
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی