گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:02:53
تعداد بازدید: 65
مدیرکل استاندارد هرمزگان: شهرداری ها بدون تاییدیه استاندارد، پایان کار ندهند
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل استاندارد هرمزگان گفت: شهرداری ها بدون تاییدیه استاندارد از صدورپایان کار مجتمع های تجاری ،مسکونی و... خودداری کنند.

عکس اصلی خبر

عیسی باقرزاده‌همایی درگفت‌ وگو با فارس، اظهارکرد: انتظار است که تمام شهرداری‌ها بخصوص در شهرستان‌های استان صدور پایان کار مجتمع‌های احداث شده دارای آسانسور را منوط به صدور تاییدیه استاندارد کنند.

وی افزود: استاندارد ملی ایران به شماره  ۱ـ۶۳۰۳ برای آسانسورهای برقی و شماره ۲ـ۶۳۰۳برای آسانسورهای هیدرولیکی بایستی مدنظر قرارگیرد و مقررات ایمنی ساختار و نصب آسانسورها اجراشود.

مدیرکل استاندارد هرمزگان گفت: ساختار آسانسورها، نصب، نحوه استفاده و خدمات پس از فروش آسانسورها باید استاندارد باشد.

وی بابیان اینکه برخی از ادارات استان نواقص آسانسورها را برطرف کردند و برخی هم درخواست کرده‌اند تا از آسانسورها بازدید داشته باشیم؛ اظهار داشت: آسانسورهای ادارات و مجتمع‌های تجاری بدلیل استفاده زیاد از آنها بایستی مورد بازدید دوره‌ای قرارگیرند و باید دستگاه‌های اجرایی و مدیران مجتمع‌ها درخواست بازدید را به ادارات استاندارد ارایه دهند.

باقرزاده افزود: در سال گذشته از محل اعتبارات سازمان ملی استاندارد از تمام آسانسورهای ادارات بازدید و نواقص آسانسورها به ادارات اعلام شد تابرای رفع آنها اقدام کنند.

وی گفت: همچنین مدیران مجتمع‌های مسکونی برای ارتقای ایمنی آسانسورها می‌توانند درخواست بازدید از آسانسورهای مجتمع‌ها رابه ادارات استاندارد ارایه دهند.

مدیرکل استاندارد هرمزگان گفت: در زمان بازدید از آسانسورها بایستی مدیرمجتمع، نصاب آسانسور یا ارایه دهنده خدمات پس از فروش و بازرسان استاندارد حضور داشته باشند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:02:53
تعداد بازدید: 65
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی