گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 10:19:21
تعداد بازدید: 115
فرماندار بندرعباس: معلمان از شرکت در برنامه‌های عمومی بپرهیزند
email pdf word plus minus reset color
فرماندار بندرعباس گفت: معلمان با توجه به مسوولیت حساس شرایط ناشی از کرونا حق شرکت در مجالس و حضور در تجمع های عمومی را ندارند و باید از شرکت در این برنامه‌ها بپرهیزند.

عکس اصلی خبر

عزیزاله کُناری در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: بدلیل خطر کرونا حضور معلمان در این مراسم‌ها می‌تواند هم برای خود آنها و هم برای دانش آموزان مشکل ساز شود.وی ادامه داد: با توجه به اهمیت حفظ سلامت معلمان رعایت این نکته بسیار ضروری بوده و از مسوولان آموزش و پرورش انتظار می‌رود توجه لازم را در این باره داشته باشند.وی اضافه کرد: بخشی از مسوولیت حفظ سلامت دانش آموزان مربوط به سرویس‌های مدارس بوده و در شرایط کنونی رانندگان و مسوولان توجه کنند بر روی هر صندلی تنها یک دانش آموز نشسته باشد.فرماندار بندرعباس گفت: نظارت بر رعایت این نکته برای حفظ سرمایه‌های انسانی جامعه بسیار مهم بوده و نباید شاهد هیچگونه سهل انگاری در این خصوص باشیم.فرماندار بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: دستفروشان ماهی به بازار ماهی منتقل شدند و شهرداری باید نظارت لازم را داشته باشد تا مجدد ضلع شمالی بازار ماهی دستفروشان مستقر نشوند .

کناری افزود: سایر دستفروشان سطح شهر هم توسط اتحادیه‌های مربوطه ساماندهی و به مغازه ها و مجتمع‌ها منتقل شوند و اتحادیه‌ها نیز صنوف فاقد مجوز را شناسایی و نسبت به اخذ پروانه فعالیت آنها اقدام کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 10:19:21
تعداد بازدید: 115
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی