گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3059
تاریخ :1397/07/15 ساعت 08:15:04
تعداد بازدید: 78
استاندار هرمزگان در نشست با كارآفرينان روستايي: اتاق سرمايه گذاري در بخشداري هاي استان هرمزگان ايجاد شود
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان بر لزوم ايجاد اتاق سرمايه گذاري در تمامي بخشداري هاي استان هرمزگان تاكيد كرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش رسیده، فریدون همتی در نشست با كارآفرينان روستايي استان هرمزگان با تاكيد بر لزوم ارائه آموزش هاي فني و حرفه اي به روستائيان جهت تربيت نيروي انساني ماهر در اين مناطق، اظهار داشت: از طريق مشاغل خرد، كوچك و محلي مي توان براي افراد بسياري در روستاها شغل ايجاد كرد.

وي ادامه داد: از هركدام از ظرفيت هاي موجود در روستاها بايد خلاقانه براي ايجاد اشتغال بهره برد و در اين خصوص بايد مردم تحت آموزش قرار گيرند و با شيوه هاي كارآفريني آشنا شوند.

استاندار هرمزگان بازاريابي براي فروش محصولات را بسيار مهم دانست و افزود: در اين خصوص مي توان تشكلي ايجاد و از بستر اينترنت و دانش و فناوري روز براي بازاريابي و فروش محصولات توليدي در روستاها استفاده كرد.

همتي تصريح كرد: بايد ابتكارات به كار رفته در توليد محصولات به خوبي معرفي شود تا محصولات بيشتري به فروش برسند و در اين صورت شاهد افزايش توليد و اشتغال در روستاها خواهيم بود.

وي بر لزوم ايجاد اتاق سرمايه گذاري در تمامي بخشداري هاي استان هرمزگان تاكيد كرد و بيان داشت: بخشداران شرايطي را فراهم كنند كه طرح هاي كارآفريني و اشتغالزايي روستائيان در اتاق سرمايه گذاري بخشداري ها ثبت و پيگيري هاي لازم جهت اخذ مجوزهاي اجراي آن توسط بخشداران انجام شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: زمينه هاي بسياري براي كار و ايجاد اشتغال در روستاها وجود دارد كه بايد بر روي آنها متمركز شد و نياز است رسانه ملي نيز فعاليت هاي كارآفرينان روستايي را منعكس و معرفي نمايد.

همتي با تاكيد بر لزوم پيگيري و رفع مشكلات كارآفرينان روستايي توسط دستگاه هاي اجرايي در اسرع وقت، عنوان كرد: ايده هاي بسيار خوبي توسط كارآفرينان روستايي ارائه و عملياتي شده كه بايد حمايت لازم از آنها صورت گيرد.

 


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3059
تاریخ :1397/07/15 ساعت 08:15:04
تعداد بازدید: 78
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی