گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2973
تاریخ :1397/02/17 ساعت 09:15:17
تعداد بازدید: 47
وظیفه داریم تا برای کودکان و نوجوانان آینده برنامه ریزی کنیم
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت:وضعیت فعالیت های کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان در چند ماه اخیر بهبود چشمگیری یافته است.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی،هاشمی تختی در مراسم افتتاح رصدخانه بندرعباس که به همت کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان و با حضور مدیرعامل کانون پرورشی فکری کشور در بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: آرامش بسیار خوبی که حاصل برنامه ریزی در مجموعه کانون پرورشی فکری در دوره جدید آن بوجود آمده،مبنای اقدام موثری در ماه های اخیر شده است که جای تقدیر و تشکر دارد .

وی افزود: نسبت به دوره گذشته که بازدیدی از این مرکز در هرمزگان داشتیم،اقدامات بسیار خوب و ارزشمندی صورت گرفته که در نتیجه برنامه ریزی فکری و فرهنگی و مذهبی در این مجموعه است.

نماینده مردم هرمزگان با اشاره به وجود انبوهی از استعداد های نهفته در میان نوجوانان هرمزگانی ،تصریح کرد:شکوفا ساختن این استعدادها حرکت بزرگی برای ساختن آینده کشور در ابعاد مختلف است که بر اهمیت کار در این مجموعه می افزاید.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2973
تاریخ :1397/02/17 ساعت 09:15:17
تعداد بازدید: 47
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی