گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3407
تاریخ :1399/03/07 ساعت 10:48:20
تعداد بازدید: 390
تست کرونا توسط باشگاه‌ها صحیح اجرا نمی‌شود
email pdf word plus minus reset color
مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال می‌گوید بازیکنان باید هر روز قبل از تمرین وضعیت بازیکنان توسط پزشک تیم بررسی شوند و اگر تحت کنترل قرار دهیم ریسک کمتری را پذیرفته‌ایم.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

به گزارش ایسنا، سهیل مهدی در برنامه «تهران ورزشی» از رادیو تهران اظهار کرد: پروتکل بهداشتی که با باشگاه‌ها ابلاغ شد به بوندس‌لیگا مربوط نمی‌شود. ما دستورالعمل بوندس لیگا را خواندیم و دستورالعمل اجرایی مسابقات را مطابق با شرایط استاندارد بهره‌ برداری کردیم، نه مطابق با لیگ دیگری.

 هنوز هم دستورالعمل مسابقات را اجرایی نکرده‌ایم و آن دستور فقط از وزارت بهداشت آمده است.

او ادامه داد: باز شدن باشگاه‌ها یعنی این‌که کشور به سمت طبیعی شدن می‌رود.

ما از باشگاه‌ها خواستیم اول تست دهند و بعد از ارائه دادن نتایج تست‌ها به ما یا فدراسیون پزشکی ورزشی، مجور شروع تمرینات را دریافت کنند پس قاعدتا اگر کسی مبتلا شده باشد دیگر نباید تمرین برگزار شود. چرا تیم‌هایی که موارد مبتلا به کرونا دارند تمرین می‌کنند که نشود کنترل کرد؟ عدم اجرای صحیح فرآیند باعث به وجود آمدن مشکلات خواهد شد. مهدی در پاسخ به این سوال که اعتمادی به تست‌های باشگاه‌ها ندارید؟ گفت: باید به مراجعی برای تست‌ها مراجعه ‌کنند که نظارت وجود داشته باشد. PCR تست تشخصی کروناست و ما به سمتی می‌رویم که ریسک را کاهش دهیم. اگر باشگاهی قبل از تست، تمریناتش را آغاز می‌کند، نتیجه‌اش این می‌شود که شش بازیکن در یک باشگاه به کرونا مبتلا می‌شوند چرا که این‌ها احتمالا با هم تماس داشته‌اند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3407
تاریخ :1399/03/07 ساعت 10:48:20
تعداد بازدید: 390
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی