گروه: حوادث
شماره روزنامه:2980
تاریخ :1397/03/01 ساعت 08:47:28
تعداد بازدید: 95
کشف نیم تن مواد افیونی در سواحل پارسیان
email pdf word plus minus reset color
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف ۴۵۸ کیلوگرم مواد افیونی در سواحل شهرستان پارسیان خبر داد .

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، منطقه خلیجفارس، سرهنگ علیاصغر خرم روی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با بیان اینکه بیش از ۴۵۸ کیلوگرم مواد افیونی در سواحل شهرستان پارسیان کشف شد، اظهار کرد: محل دپوی سوداگران مرگ در سواحل شهرستان پارسیان لو رفت .

وی اضافه کرد: مرزبانان شهرستان پارسیان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و همکاری مرزنشینان منطقه باخبر شدند سوداگران مرگ اقدام به جاسازی و دپوی مقادیری مواد مخدر در سواحل سطح حوزه استحفاظی کردهاند .

  فرمانده مرزبانی استان هرمزگان عنوان کرد: بلافاصله گروهی از مرزبانان این پایگاه برای بررسی موضوع و برخورد با متخلفان به موقعیت شناسایی شده اعزام و اقدام به بازرسی منطقه کردند . سرهنگ خرم روی  افزود: مرزبانان در بازرسی از محل، ۴۵۸ کیلوگرم مواد مخدر را که به طرز ماهرانهای در زیر ماسههای ساحل دپو شده بود شناسایی و کشف کردند. فرمانده مرزبانی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: از این مقدار مواد کشف شده  ۴۵۰ کیلوگرم تریاک و ۸ کیلوگرم از هروئین است .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2980
تاریخ :1397/03/01 ساعت 08:47:28
تعداد بازدید: 95
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی