گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 10:08:35
تعداد بازدید: 113
عملیات ساخت بیمارستان 164 تخت خوابی فوق تخصصی کودکان در بندرعباس آغاز شد
email pdf word plus minus reset color
عملیات ساخت بیمارستان 164 تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان با حضور استاندار هرمزگان در بندرعباس آغاز شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بیمارستان 164 تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان در زیربنای هشت هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال در بندرعباس ساخته می شود.

بخشی از هزینه های احداث این بیمارستان توسط خیرین و بخش دیگری نیز از منابع دولتی تامین می شود.

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در مراسم آغاز عملیات احداث این بیمارستان مسائل درمانی را یکی از دغدغه های مردم هرمزگان دانست و بیان داشت: با توجه به مصوبات سفر رئیس جمهوری به هرمزگان نزدیک به هزار و 700 تخت بیمارستانی جدید در قالب چندین بیمارستان طی دو سال آینده در هرمزگان راه اندازی می شود.

وی ادامه داد: با انجام این کار بزرگ حوزه درمان در هرمزگان پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و مردم می توانند به شکل مطلوبی از این امکانات بهره ببرند.

استاندار هرمزگان افزود: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان نیز از نیازهای استان هرمزگان بود و احداث این بیمارستان در بندرعباس ضرورت داشت.

همتی خاطرنشان کرد: امیدواریم بیمارستان 164 تخت خوابی تخصصی و فوق تخصصی کودکان در مدت زمان کمتر از دو سال در بندرعباس ساخته شود و مردم از مزایای آن استفاده کنند.

جبران ضعف های تاریخی بهداشت و درمان هرمزگان نیازمند جهشی اساسی است نماینده مردم شهرستان های بندرعباس، حاجی آباد، قشم،ابوموسی و بندر خمیر با تقدیر از دست اندرکاران ساخت بیمارستان ۱۶۴ تختخوابی فوق تخصصی کودکان بندرعباس گفت: جبران ضعف های تاریخی بهداشت و درمان هرمزگان نیازمند جهشی اساسی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، عصر روز یکشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۱۶۴ تختخوابی فوق تخصصی کودکان بندرعباس که قرار شده است در پنج طبقه با اعتبار  ۲۵۰ میلیارد ریال در زیر بنای هشت هزار و ۵۰۰ متر مربع با مشارکت خیرین ، استانداری و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ساخته شود، ضمن قدردانی از دست اندرکاران این پروژه اظهار داشت: این پروژه نتیجه همدلی و همکاری بین استانداری، نمایندگان، مسئولان و مردم و خیرین دارد.

وی با بیان اینکه هرمزگان در بخش بهداشت و درمان ضعف دارد، افزود: برای جبران عقب ماندگی های تاریخی این حوزه در استان نیازمند جهش های اساسی هستیم.

نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت در ادامه با اشاره به خدمات قابل تامل جامعه خیرین به حوزه بهداشت و درمان استان و موسسات خیریه فعال در حوزه درمان به ویژه کودکان سرطانی افزود: اگر دل ها و قلب ها یکی شوند و مردم و مسئولان در کنار هم قرار گیرند می توان به راحتی استان را در مسیر توسعه با سرعت بیشتری جلو برد.

هاشمی تختی از این پروژه به عنوان نماد و مقطعی برای آغاز راهی جدید در حرکت حوزه بهداشت و درمان هرمزگان یاد و اظهار امیدواری کرد این بیمارستان در مقطع زمانبندی شده مد نظر مورد بهره برداری قرار گیرد.

در این مراسم علاوه بر دکتر همتی استاندار هرمزگان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی، اعضا مجمع خیرین سلامت ، موسسات خیریه فعال در حوزه درمان کودکان و تعدادی از اساتید دانشگاه ها نیز حضور داشتند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 10:08:35
تعداد بازدید: 113
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی