گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2939
تاریخ :1396/11/24 ساعت 08:28:20
تعداد بازدید: 30
فرماندار قشم خبر داد: اقدام دولت برای تامین زیر ساخت های گردشگری لارک
email pdf word plus minus reset color
فرماندار شهرستان قشم گفت: لایروبی اسکله لارک به عنوان اولین اقدام دولت تدبیر و امید با دستور استاندار هرمزگان در حال انجام است.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری در آیین دیدار وزیر کشور با مردم جزیره لارک بیان کرد: جزیره لارک علیرغم همه پتانسیل و ظرفیت های گردشگری سال ها مورد غفلت و بی مهری قرار گرفته است.
نصری اذعان کرد: البته وجود مشکلات و تنگناهای رفاهی معیشتی نتوانسته طبع بلند و روحیه رضایتمندی و وفاداری مردم لارک را تضعیف نماید. او از غواصی، حیات وحش، ماهیگیری و قلعه پرتغالی ها به عنوان برخی از ظرفیت های گردشگری، طبیعی این آب پاره مرجاتی نام برد که هر کدام به تنهایی می تواند منطقه ای را در مسیر پیشرفت و رونق قرار دهد. فرماندار شهرستان قشم در حضور وزیر کشور، اظهار کرد: توجه ویژه دولت تدبیر و امید به جزیره لارک در نوع خود بی نظیر و امید آفرین بوده است.
نصری گفت: رفع مشکل برق منطقه گردشگری و انجام رینگ دور جزیره از خواسته های مردم لارک است که برای برنامه های گردشگری، ایجاد اشتغال بر اساس پتانسیل های موجود و پیشرفت و رونق منطقه، لازم است. شایان ذکر است، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دولت تدبیر و امید روز پنج شنبه در ادامه سفر به شهرستان قشم با حضور درلارک با مردم این جزیره دیدار و گفت و گو کرد
.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2939
تاریخ :1396/11/24 ساعت 08:28:20
تعداد بازدید: 30
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی