گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3075
تاریخ :1397/08/10 ساعت 09:08:27
تعداد بازدید: 50
خلاقيت راه برون رفت از رکود صنعت هتلداري است
email pdf word plus minus reset color
نشست صميمي جامعه هتلداران استان هرمزگان با حضور رضا برومند مدير کل ميراث فرهنگي، فائقه اتابک معاون گردشگري و جمعي از هتلداران برگزار شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش دريافتي، در اين نشست به بيان و بررسي مشکلات موجود جامعه هتلداران از جمله اسکان در واحدهاي غير مجاز، استاندارد سازي کيفيت خدمات گردشگري، نوسازي و بهسازي، نرخ گذاري و همچنين راهکارهاي حل و توسعه صنعت هتلداري استان پرداختند.

رضا برومند مدير کل ميراث فرهنگي هرمزگان با اشاره به اينکه در جهت حل مشکلات و رکود هتل ها بايد خلاق بود افزود: خلاقيت راه حلي براي برون رفت از اين مشکلات و  کم کردن هزينه ها جهت افزايش درآمد است.

وي افزود: براي رونق هتل هاي  هرمزگان برنامه هاي مختلفي را در نظر داريم که برگزاري نمايشگاه هاي مختلف يکي از اين برنامه ها مي باشد.

مدير کل ميراث  فرهنگي هرمزگان ادامه داد: همچنين با همکاري دستگاه هاي مرتبط با حوزه فرهنگ، قصد داريم شب هاي فرهنگي شهرستان ها را در مرکز استان برگزار نماييم.

وي با اشاره به اينکه بايد رويکرد مسافر را به گردشگري تغيير دهيم، افزود: با استفاده از بخش خصوصي بايد ماهيت هاي موجود را تغيير دهيم.

برومند در بخش ديگري از سخنان با اشاره به اينکه در تمام دنيا بحث خانه مسافر وجود دارد، افزود: براي ساماندهي وضع موجود مجوزي براي خانه مسافر جديد صادر نمي شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3075
تاریخ :1397/08/10 ساعت 09:08:27
تعداد بازدید: 50
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی