گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3454
تاریخ :1399/05/15 ساعت 10:12:25
تعداد بازدید: 372
فرماندار حاجي آباد: مسوولان حضوري مشکلات مجتمع هاي مسکن مهر را رصد کنند
email pdf word plus minus reset color
فرماندار حاجي آباد از مسوولان اداره راه و شهرسازي و همچنين شهرداري اين شهرستان خواست با حضور در مجتمع هاي مسکن مهر مشکلات مردم در اين مجتمع ها را پيگيري و رصد کنند.

عکس اصلی خبر

حميد جهانگيري درنشست بررسي مشکلات مسکنهاي مهر شهر حاجيآباد با اشاره به ساخت و سازهاي غيرقانوني در مسکن هاي مهر افزود: برخي از ساختوسازهاي غيرمجاز، خدماترساني در مواقع بحراني به ساکنان را با مشکلاتي مواجه مي کند لذا مسوولان در حوزههاي مرتبط با مسکن مهر بايد از اين مجتمعها حضوري بازديد کنند.

وي ادامه داد: برخي از مشکلات موجود مانند تعيين نشدن حريم و محوطهسازي متوجه متوليان ساخت و ساز در زمان وقت است که بايد با بازنگري دوباره مشکلات موجود رفع شود.

فرماندار حاجيآباد گفت: ساکنان در اين مجتمعها نبايد با اقدامات غيرقانوني، خدماترساني به سايرين را با مشکل مواجه کنند.

جهانگيري فراهم کردن امکانات و زيرساختهاي لازم براي خدماترساني عمومي را ضروري دانست و افزود: با متخلفان بايد برخورد قانوني صورت گيرد تا در خدماترساني براي ساير ساکنان مشکلي ايجاد نشود.

وي ضمن قدرداني از تلاشهاي سپاه، شهرداري و شوراي شهر حاجيآباد مبني بر برگزاري کارفرهنگي در برخي مسکنهاي مهر، شروع اين فعاليتهاي فرهنگي در محلات را فرصت ارزشمندي براي نهادينه کردن قوانين در بين ساکنان اين مجتمعها دانست.

علاوه بر مسائل حقوقي برخي مجتمعهاي مسکن مهر، رعايت نکردن حقوق شهروندي از جارهنشينها و برخي از ساکنان، نصب کانکسها در قالب سوپر مارکت شخصي در اين مجتمعها، قطعي مکرر آب و مشخص نبودن هزينههاي ثابت شارژ و مبلغ پرداختي آب و برق بخشي از مشکلات موجود در برخي از مجتمعها باعث ايجاد تنش بين ساکنان ميشود./ايرنا


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3454
تاریخ :1399/05/15 ساعت 10:12:25
تعداد بازدید: 372
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی