گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3158
تاریخ :1397/12/22 ساعت 09:03:06
تعداد بازدید: 1521
خندوانه «خالو قنبر» را به بردارزادههايش رساند
email pdf word plus minus reset color
به واسطه حضور خالو قنبر راستگو، خالق نواي جفتي در برنامه تلويزيوني خندوانه وي توانست خانواده برادرش را که سالها پيش گم کرده بود پيدا کند.

عکس اصلی خبر

قنبر راستگو در گفتوگو با ايسنا، در اين رابطه بيان کرد: سالهاي دور زماني که کودک بوديم و به خاطر دارم مردم براي جابهجايي با پاي پياده سفر ميکردند برادري به نام محمد داشتم و با مادربزرگمان زندگي ميکرديم.

وي ادامه داد: ما در آن زمان در فصل گرما براي کار در ميناب زندگي ميکرديم و در فصل سرما با پاي پياده از ميناب براي امرارمعاش به بندرعباس ميآمديم و در محله سيم بالا ساکن بوديم.

راستگو افزود: در آن زمان با شرايط بسيار سختي زندگي ميکرديم و چرخ زندگي بهراحتي نميچرخيد و به همين منظور برادرم محمد براي ارتقاي وضعيت زندگي تصميم به مهاجرت به آبادان گرفت.

وي ابراز کرد: از آن سالها پس از مهاجرتش هيچ راه ارتباطي با وي نداشتيم و براي اطلاع از وضعيتش پيگيري کردم و توانستم تا آنجا که در بوشهر ساکن شده است و در آنجا مشغول به کار است مطلع شوم اما وي در روستايي از بوشهر کار ميکرد و عليرغم تلاشها نتوانستم ردي از وي پيدا کنم.

خالق نواي جفتي اظهار کرد: براي يافتنش در نشريات مختلف آگهي زدم و اما بازهم نتوانستم ردي از وي پيدا کنم.

وي عنوان کرد: با حضورم در برنامه خانواده در معرفي خود به اين موضوع اشاره کردم که برادري به نام محمد داشتهام تا اينکه بعدازآن خانواده برادرم که برنامه را تماشا کرده بودند توانستند با من ارتباط برقرار کنند و پس از ارسال عکسها بهيقين رسيديم که آنها فرزندان برادرم هستند.

راستگو ابراز کرد: پس از آشنايي و گفتوگو با خانواده برادرم متوجه شدم که وي سه فرزند دختر دارد و بعد از جنگ تحميلي به تهران مهاجرت کرده است.

وي خاطرنشان کرد: برادرزادههاي من نيز در گذشته از داشتن عمويي به نام قنبر مطلع بودند اما به دليل اينکه نام خانوادگي ما واحدي سرريگاني بود و بنده نام خانوادگي خود را عوض کردهام آنها نيز موفق به پيدا کردن من نشده بودند.

خالو قنبر اضافه کرد: متأسفانه حدود 10 سال پيش برادرم محمد از دنيا رفته است و حسرت ديدار مجددش بر دلم ماند، اما بسيار خوشحال هستم که توانستم برادرزادههايم را پيدا کنم و در روزهاي اخير نيز ميزبان آنها در بندرعباس بودم و همراه با آنها به ميناب نيز سفري را داشتيم و بنا است در تعطيلات نوروزي نيز به ديدارم بيايند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3158
تاریخ :1397/12/22 ساعت 09:03:06
تعداد بازدید: 1521
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی