گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2908
تاریخ :1396/10/06 ساعت 08:10:54
تعداد بازدید: 60
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان؛ نمایشگاه فرصتی برای معرفی کالاهای تولید شده و انتقال تکنولوژی است
email pdf word plus minus reset color
«برگزاری نمایشگاه فرصتی مناسب است که واحد های صنعتی جهت معرفی و ارائه محصولات خود و همچنین تکنولوژی های بکار رفته تبادل نظر کنند».

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان ضمن عنوان کردن این موضوع در حاشیه دو نمایشگاه تخصصی»روزهای سبز» و»فرآورده های خرمایی» در بندرعباس گفت: نمایشگاه، یکی از کانال های معرفی کالاهای تولید شده و انتقال تکنولوژی در دنیاست و می تواند نقش موثری در فرآیند توسعه صادرات غیر نفتی ایفا کند.

سید امیر امیری زاد افزود: در این نمایشگاه که در حال برگزاری است، تعداد 80 شرکت از جمله 7  واحد صنعتی هرمزگان در قالب 130 غرفه از استان های مختلف کشور از جمله تعدادی از واحدهای صنعتی هرمزگان جهت معرفی تولیدات خود حضور دارند. وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه فرصتی مناسب است که واحد های صنعتی جهت معرفی و ارائه محصولات خود و همچنین تکنولوژی های بکار رفته تبادل نظر کنند. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان اظهار داشت: استان هرمزگان با داشتن شرایط خاص آب و هوایی و متفاوت با سایر نقاط کشور می تواند بخش مهمی از محصولات باغی خارج از فصل و مورد نیاز کشور را فراهم نماید.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2908
تاریخ :1396/10/06 ساعت 08:10:54
تعداد بازدید: 60
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی