گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 09:51:39
تعداد بازدید: 96
صدور 2200 گواهينامه دریانوردی در هرمزگان در فصل بهار
email pdf word plus minus reset color
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از صدور بالغ بر2200 فقره گواهينامه دریانوردی طی سه ماهه نخست سال جاری در این استان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، «اسماعيل مكي زاده» اظهار داشت: از آغاز سال 97 تا ابتدای تير ماه جاری، 577 نفر آزمون دریانوردی در این استان برگزار شده است كه 90 مورد در فروردین، 360 مورد در اردیبهشت و 127 آزمون نيز در خرداد ماه به ثبت رسیده است.

به گفته وی، آزمون های مختلف شایستگی اعم از فرماندهی، افسری عرشه و مهندسی و کاربری شناورهای چوبی و فلزی به صورت ماهانه با نظارت اداره استانداردها و گواهینامه های دریانوردی در سطح استان هرمزگان برگزار می شود.

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد: طی سه ماه نخست سال جاری،  2 هزار و 234 فقره گواهینامه دریانوردی صادر شده است که يكهزار و 766 فقره گواهینامه اصلی(گواهینامه تعیین سمت در شناور) و 468 فقره مربوط به گواهینامه های جانبی
(آموزش های جنبی از جمله در مباحث ایمنی) بوده است.

مکی زاده همچنین از صدور 897 فقره شناسنامه دریانوردی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: تمامی دریانوردان بر اساس کنوانسیون سازمان جهانی کار(ILO ) باید برای فعالیت حرفه ای خود شناسنامه دریانوردی داشته باشند.

وي اضافه كرد: طي مدت ياد شده در مجموع سه هزار و 131 سند دريانوردي در این استان صادر شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 09:51:39
تعداد بازدید: 96
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی