گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3416
تاریخ :1399/03/24 ساعت 09:50:01
تعداد بازدید: 276
تعطیلی صنف طلا و جواهر بندرعباس برای مقابله با کرونا
email pdf word plus minus reset color
طلافروشان بندرعباس در یک اقدام خودجوش و انسان دوستانه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، در راستای ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان واحدهای صنفی خود را از مورخ ٢٢ خردادماه به مدت یک هفته تعطیل کردند.

عکس اصلی خبر

رئیس اتحادیه صنف طلاوجواهر بندرعباس، با بیان اینکه خوشبختانه اتحادیه طلا و جواهر بندرعباس در پیشگیری از انتشار کرونا کارنامه درخشانی کسب کرده است، اظهار کرد: یکی از دلایل کسب موفقیت در این نتیجه خوب، همکاری و همیاری اعضای این اتحادیه بوده است. خلیل رمضان حلاج تصریح کرد: اتحادیه طلا و جواهر شهرستان بندرعباس در روزهای آغازین شیوع ویروس کرونا نیز در حرکتی خودجوش فعالیت خود را متوقف ساخت و به عنوان نخستین صنف در هرمزگان به بسیج ملی مبارزه با کرونا پیوست. رئیس اتحادیه صنف طلا و جواهر بندرعباس، با درخواست از کلیه اعضای تحت پوشش این اتحادیه برای مشارکت مجدد در تعطیلی واحدهای صنفی، تصریح کرد:  علی رغم توجه و همکاری اعضای محترم صنف طلا و جواهر و احتیاط ها و توصیه های انجام گرفته شاهد افزایش شیوع این بیماری خطرناک در استان هستیم. رمضان حلاج ادامه داد: طبق هماهنگی های انجام شده در هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر بندرعباس برای حفظ سلامت اعضای صنف و خانواده آنها مقرر شد، کلیه واحدهای صنفی تحت پوشش این اتحادیه از صبح روز پنجشنبه۲۲ تا جمعه۳۰ خرداد ماه در همه رسته ها تعطیل باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3416
تاریخ :1399/03/24 ساعت 09:50:01
تعداد بازدید: 276
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی