گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:03:00
تعداد بازدید: 13
بازار در برابر التهابات ارزي نيازمند سياستگذاري و فرهنگ جديد است
email pdf word plus minus reset color
فرماندار سيريک گفت: براي خنثي کردن التهاباتي که در بازار ايجاد شده، بازاريان بايد فرهنگ جديدي اتخاذ کنند.

عکس اصلی خبر

به گزارش  مهر، عبدالله پرتابيان در ديدار با اصناف و بازاريان، با تاکيد بر اينکه بايد بازاريان تدبيري و پيش بيني هاي براي اين چنين مواقع اي داشته باشند، بيان داشت: نگاه دولت به اصناف اين است که امورات اصناف به خود آنها محول نمايد،همان طور که چند سالي است که به اين سمت پيش مي رود.

پرتابيان با بيان اينکه ارايه خدمت اصناف در جامعه شور و شوق روحي و رواني براي مردم ايجاد مي شود افزود: زندگي در حيات خدمت اصناف و بازار رونق مي گيرد و همه ما براي ادامه حيات بشر خدمت مي کنيم.

وي يکي از ابزار رونق شهرها را رونق بازار آن شهرستان دانست و تصريح کرد: بازار يک قابليت است که مي توان از آن بعنوان يک ظرفيت نگاه کرد که با اين ظرفيت مي توان در راستاي شهرها بکار برده شود.

فرماندار با تاکيد به اصناف نسبت به اينکه بدنبال جذب سرمايه گذار براي افزايش جمعيت و بازار باشيد افزود: با جذب سرمايه گذار مي توان بازار پر رونقي داشته باشيم. وي گفت: وظيفه ما اين است که مشکلات و مسائل پيش رو اصناف را شناسايي کنيم و در ادامه تاکيد کرد ،که مشکلات خود و بازار با همکاري خود بازاريان و از طريق دستگاهاي مربوطه پيگيري شود. وي افزود: دولت براي رونق بازار بدنبال اين است که بعضي از کالاهاي اساسي و مورد نياز را وارد کند، که مجددا از مرزنشينان خواست که ظرف 3 ماه آينده بدنبال گرفتن کارت الکترونيکي بازرگاني مرزنشينان باشند تا اينکه بتوان تعاوني مرزنشينان فعالي داشته باشند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:03:00
تعداد بازدید: 13
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی