گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3396
تاریخ :1399/02/20 ساعت 09:29:22
تعداد بازدید: 581
مرادی: به نمایندگان جدید توصیه می‌کنم از حاشیه‌ها فاصله بگیرند
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم بندر عباس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که اگر در این مدت باقی مانده از مجلس دهم بتوانیم کاری در خصوص افزایش افسار گسیخته قیمت خودرو انجام دهیم، برگ برنده‌ای برای مجلس دهم خواهد شد.

عکس اصلی خبر

احمد مرادی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اولویت‌هایی که در یک ماه باقی مانده مجلس دهم باید به آنها توجه داشته باشد، بیان کرد: کمتر از یک ماه به پایان مجلس دهم بیشتر باقی نمانده است و این مجلس از ابتدا قرار بود دو موضوع را با جدیت دنبال کند که یکی از آنها بهبود وضعیت اشتغال و دیگر سامان دادن وضعیت معیشتی مردم بود.

وي در ادامه اظهار کرد: اما متاسفانه مجلس دهم آنطور که بايد و شايد نتوانست به اين دو مقوله بپردازد و اين يک ضعف براي مجلس دهم به شمار مي رود. متاسفانه در بعضي از مسائل مجلس به حاشيه رفت و در نهايت برخي تجارب باعث شد تا مجلس دهم به پويايي لازم دست نيابد. من اعتقاد دارم که مجلس دهم تمام تلاش خود را به کار گرفت اما با کارکرد منفي دولت و ضعف برخي از وزراي کابينه کار مجلس سخت شد.

نماينده مردم بندرعباس در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: از مجلس دهم انتظار ميرفت در بحث استيضاح وزرا و سوال از کابينه جديتر عمل ميکرد؛ آنگاه ميتوانست اثر جديتري بر زندگي مردم بگذارد. از نظر بنده در چند جلسه باقي مانده از مجلس دهم بايد تصميم جدي در رابطه با افزايش افسار گسيخته قيمت خودرو گرفته شود.

وي در ادامه تاکيد کرد: در خصوص خودرو تصميمات نابجايي اتخاذ شده که در نهايت شاهد افزايش افسار گريخته قيمت خودرو و در مضيغه قرار گرفتن مردم و مصرف کنندگان هستيم. اگر در اين مدت باقي مانده از مجلس دهم بتوانيم کاري در اين زمينه انجام دهيم برگ برنده اي براي مجلس دهم خواهد شد.

مرادي در ادامه خطاب به نمايندگان دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي، بيان کرد: به نمايندگان دور بعد توصيه مي کنم تا جايي که امکان دارد از حاشيهها فاصله گرفته و مردم را در اولويت قرار دهند. ما به عنوان نماينده مردم به مجلس مي رويم و بايد به شعارها و وعدههايي که به مردم ميدهيم به ويژه در حوزه معيشت و اشتغال عمل کنيم. از نظر بنده بن بست اقتصادي که براي کشور ايجاد شده کليدش در دست مجلس است.

وي افزود: بنده نمره قابل قبولي به عملکرد مجلس دهم نميدهم. از نظر بنده اگر 290 نماينده، تفکر، انرژي، تجربه و ظرفيت کنار هم ميايستادند، مي توانستيم گامهاي بلندي براي 80 ميليون جمعيت برداريم. بنده از 20 نمره 13 را به عملکرد مجلس دهم ميدهم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3396
تاریخ :1399/02/20 ساعت 09:29:22
تعداد بازدید: 581
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی