گروه: حوادث
شماره روزنامه:3447
تاریخ :1399/05/07 ساعت 14:15:50
تعداد بازدید: 23
دستگیری سارق اماکن مذهبی و دولتی در پارسیان
email pdf word plus minus reset color
سرپرست فرماندهی انتظامی پارسیان از شناسایی و دستگیری سارق اماکن مذهبی و دولتی با کشف ۷ فقزه سرقت خبرداد.

عکس اصلی خبر

سرهنگ سید غلامرضا حسینی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان پارسیان در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن مذهبی و دولتی و متواری شدن سارقان، موضوع شناسایی ودستگیری سارق یا سارقین را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند .

وی افزود: مأموران با اشرافیت اطلاعاتی ،بهره گیری از شیوه های پلیسی و گشت زنی های مستمر و هدفمند مخفیگاه سارقان سابقه دار را دریکی از مناطق حاشیه ای این شهرستان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند .

این مسئول انتظامی اظهار کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی و تخصصی به جرم ارتکابی خود و ۷ فقره سرقت از اماکن مذهبی و دولتی اعتراف کرده و سرقت کولرهای گازی اماکن مذهبی و دولتی با همدستی دو نفر دیگر اهل و ساکن شهرستان لامرد و انتقال آنها به شهرستان های عسلویه و لامرد معترف شد .

سرپرست فرماندهی انتظامی پارسیان با اشاره به معرفی متهم دستگیر شده به مراجع قضائی، با هدف پیشگیری از وقوع سرقت از عموم شهروندان خواست ضمن توجه جدی به حفظ و نگهداری اموال، منازل و محل کسب خود، در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه مورد مشکوک در اسرع وقت از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3447
تاریخ :1399/05/07 ساعت 14:15:50
تعداد بازدید: 23
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی