گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 08:48:26
تعداد بازدید: 38
همایش کله‌گنجشکی‌ها در بندرعباس برگزار شد
email pdf word plus minus reset color
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری همایش کله‌گنجشکی‌ها در بندرعباس خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، محمدمهدی جهانبخش بیان کرد: وقتی کودک در فضای مذهبی شاد قرار دارد، ناخودآگاه هیجانات مثبت همچون نشاط و شادابی در وی تقویت می‌شود و آنجاست که می‌توان به تدریج او را با فلسفه روزه گرفتن و نماز خواندن آشنا کرد.

وی با بیان اینکه می‌توانیم کودکان را با تمرین به روزه گرفتن با مفهوم صبر آشنا کنیم، تصریح کرد: هر چه توانایی کودک در تحمل گرسنگی و تشنگی با برگزاری برنامه‌های مفرح کودکانه بیشتر شود، پس از مدتی اراده‌اش تقویت‌شده و برای روزه گرفتن اشتیاق پیدا می‌کند.

جهانبخش ابراز کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به همین منظور همایش کله‌گنجشکی‌ها را برای کودکان برگزار کرد.


وی اضافه کرد: این همایش هم‌زمان با برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآن کریم با همکاری شهرداری ناحیه 2 منطقه 2 بندرعباس در مسجد امام زین‌العابدین (ع) واقع در محله نایببند جنوبی بندرعباس برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: در این مراسم که همراه با برگزاری برنامه‌های مفرح کودکانه و سفره افطاری بود، به کودکان حاضر اسباب‌بازی، کتاب و تقویم کودکان اهدا شد تا خاطره خوبی از روز گرفتن در ذهن آن‌ها تداعی شود و به روزه گرفتن تشویق شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 08:48:26
تعداد بازدید: 38
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی