گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:06:37
تعداد بازدید: 40
با هدف تبيين آيين نامه هاي حوزه امور اداري صورت گرفت: گردهمايي مسئولين و كارشناسان امور اداري غرب استان هرمزگان در بستك
email pdf word plus minus reset color
با هدف تبيين آيين نامه هاي حوزه امور اداري، گردهمايي مسئولين و كارشناسان امور اداري غرب استان هرمزگان در اين شهرستان برگزار شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش بستك، رييس امور اداري و كارگزيني اداره كل آموزش و پرورش استان هرمزگان در گردهمايي مسئولان و كارشناسان امور اداري غرب استان هرمزگان كه در بستك برگزار شد، اظهار داشت: اداره كارگزيني يكي از كليدي ترين دواير در هر نهاد و سازماني است كه اجراي قوانين و مقررات و آيين نامه هاي استخدامي و اجراي دستورالعمل هاي ابلاغي از سوي وزارت متبوع در خصوص نيروي انساني بر عهده دارد.

محمد مهتر پور اضافه كرد: از جمله وظايف مهم اين حوزه مي توان به نظارت بر انجام کلیه امور استخدامی، دريافت آئين¬ نامه از سوي وزارت متبوع و مطالعه دقيق به منظور بهره ¬برداري صحيح در انجام امور، نظارت بر امور کارکنان مشمول با رعایت مقررات مربوطه و ایجاد ارتباط و تعامل با کارکنان به منظور رفع مشکلات و نیازهای آنها در چارچوب آئین نامه ها در سازمان اشاره كرد.

وي در ادامه اين نشست با بررسي مسائل و چالش پيش روي اين حوزه، آموزش ها و توصيه هاي لازم را جهت نواقص احتمالي براي مسئولين امور اداري غرب استان انجام داد.  


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:06:37
تعداد بازدید: 40
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی