گروه: حوادث
شماره روزنامه:3436
تاریخ :1399/04/24 ساعت 09:52:10
تعداد بازدید: 41
فرمانده نیروی انتطامی کیش اعلام کرد: توزیع مواد مخدر در قالب سفر خانوادگی به جزیره کیش
email pdf word plus minus reset color
فرمانده نیروی انتظامی و پایگاه دریابانی صبح امروز در جمع خبرنگاران از کشف ۳۲ کیلوگرم مواد مخدر در این جزیره خبر داد.

عکس اصلی خبر

این مواد که شامل تریاک و گل هستند در سه عملیات مجزا کشف و منهدم و  ۱۰ نفر هم در این ارتباط دستگیر و به مقامات قضایی ارجاع داده شدند .

سرهنگ علی اصغر جمالی در تشریح جزئیات این عملیات گفت: ۱۰ کیلوگرم از این مواد توسط یک خانواده و در سفری که به جزیره کیش داشتند حمل شده است و سه نفر هم دستگیر شدند. ۲۰ کیلوگرم دیگر نیز درعملیاتی جداگانه توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس آگاهی و همکاران امنیت اخلاقی کشف و منهدم شد.وی با اشاره به دستگیری ۶ خرده‌فروش موادمخدر افزود: خانواده‌ها هدف اصلی توزیع‌کنندگان هستند و بنابراین از این نظر تمام سنین در معرض خطر و تهدید قرار دارند. ولی در یک تقسیم بندی کلی می‌توان جوانان را طرفدار مواد صنعتی بالاخص «گل» و میانسال به بالا را علاقهمند به مواد «سنتی» دانست و از نظر مصرف در بین زنان و مردان تقریبا تفاوتی وجود ندارد. از طرفی مصرف مواد نسبت به جمعیت کیش بالا نیست. سرهنگ جمالی در ادامه از کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد و دستگیری ۱۲۰ قاچاقچی و فروشنده از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت که این ارقام در مقایسه با سال گذشته تفاوتی نکرده است. وی همچنین ساکنان موقت جزیره را عمده توزیع‌کنندگان مواد در کیش دانست و افزود:  خرده‌فروش‌ها معمولا کسانی هستند که به تناوب در بین دستگیرشدگان مشاهده شده‌اند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3436
تاریخ :1399/04/24 ساعت 09:52:10
تعداد بازدید: 41
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی