گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3057
تاریخ :1397/07/11 ساعت 09:32:50
تعداد بازدید: 74
ايثارگران جاسک بر سکوي قهرماني
email pdf word plus minus reset color
مسابقات فوتبال جوانان شهرستان جاسک که از دو ماه پيش به همت هيات فوتبال و همکاري اداره ورزش و جوانان اين شهرستان بصورت دورهاي با شرکت 6 تيم در محل زمين چمن استاديوم ورزشي شهيد لشکري آغاز شده بود با قهرماني تيم يکدست جوان ايثارگران به پايان رسيد.

عکس اصلی خبر

عبدالمجيد مرادي - جاسک

به گزارش خبرنگار ما از بندرجاسک، تيم ايثارگران به مربيگري اکبر شنبه زاده  با کسب 11 امتياز مقام قهرماني را به نام خود ثبت کرد.

تيم ذوالفقار بسيج به مربيگري احمد ارجمند با 10 امتياز در جايگاه دوم قرار گرفت و تيم مقاومت به مربيگري محمد کريمزاده با 8 امتياز مقام سوم را به دست آورد.

محمد غمگساري مسوول برگزاري مسابقات هيات فوتبال جاسک گفت: در اين مسابقات 15 بازي انجام شد 52 گل از خط دروازهها گذشت و تيم ذوالفقار با زدن 15گل بهترين خط حمله را بدست آورد و همچنين تيم ايثارگران با 2 گل خورده بهترين خط دفاعي داشت.

وي افزود: محمد امين آماي از تيم اروند با 6 گل زده آقاي گل مسابقات و علي هوتي از تيم قهرمان بهترين بازيکن اين دوره معرفي گرديد ضمن اين که در اين مسابقات از سوي داوران 18 کارت زرد و شش کارت قرمز صادر شد.

گفتني است ، در مراسم توزيع جوايز اين مسابقات محمد رادمهر فرماندار جاسک  حسن علي ميرزاهي بخشدار مرکزي عبدالمجيد مرادي رئيس اداره ورزش و جوانان و حسين روشني نايب رئيس شوراي شهر جاسک حضور داشتند و جوايز اين مسابقات را اهداء کردند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3057
تاریخ :1397/07/11 ساعت 09:32:50
تعداد بازدید: 74
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی